En İyi 10 Ashton Kutcher Filmi

En iyi 10 Ashton Kuther filmini sizler için derledik!

Ashton Kutcher, That '70s Show'daki Michael Kelso rolüyle kesinlikle izleyicilerin aklına kazınmayı başardı. Ancak tek başarılı rolü bu değildi, Kutcher o zamandan beri kesinlikle Hollywood'u kasıp kavurmaya devam etti. Her televizyon ve sinema aşığı bu oyuncunun eserlerine aşinadır. Ashton Kutcher'ın komedi ve romantik filmlerinin yanı sıra dram filmleri gibi pek çok oyunculuk tecrübesi var.

İşte 45.yaş günü şerefine sizler için derlediğimiz Ashton Kutcher filmleri…

İyi seyirler!

1. Koruyucu

Orijinal İsmi: The Guardian

Süre: 139dk
Tür: Aksiyon , Dram , Macera
Yönetmen: Andrew Davis
Senarist: Ron L. Brinkerhoff
Yapımı: 2006 - ABD

Bir macera-aksiyon klasiği "Kaçak (The Fugitive)" filminin yönetmeni Andrew Davis'in yönettiği, Kevin Costner, Ashton Kutcher ve diğer deneyimli oyunculardan oluşan kadrosuyla KORUYUCU, başka hayatlar için kendilerini feda eden cesaret abidesi Sahil Güvenlik Kurtarma Yüzücüleri'nin daha önce gözler önüne serilmemiş dünyasını sürükleyici ve heyecan dolu bir biçimde seyirciye sunuyor. İlkeleri "En azından başkaları yaşasın!" olan Kurtarma Yüzücüleri, hayatlarını büyük fırtınalarda ve devasa dalgalarda riske eden kadın ve erkeklerden oluşan, özel olarak eğitim almış bir ekip. Bir çok Amerikalı tarafından, sadece en son Katrina Kasırgası'nın ölümcül sellerinden binlerce kişiyi kurtardıklarında fark edilen, adı duyulmamış, gözü pek kahramanların-Kurtarma Yüzücüleri'nin hayatları ve takım çalışması bu yürekleri donduran macerada öne çıkıyor.

2. Bağlanmak Yok

Orijinal İsmi: No Strings Attached

Süre: 107dk
Tür: Komedi , Romantik
Yönetmen: Ivan Reitman
Yapımı: 2011 - ABD

Bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. Ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.

3. Aşk Gibi Bir Şey

Orijinal İsmi: A Lot Like Love

Süre: 107dk
Tür: Dram , Komedi , Romantik
Yönetmen: Nigel Cole
Yapımı: 2005 - ABD

Yeni mezun Oliver, çarçabuk iş hayatına atılmış yirmili yaşlarında bir gençtir. Yoğun geçen iş hayatı yüzünden sürekli seyahat etmektedir. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır sözüne inanarak, iş hayatındaki hedeflerinde yalnız olmak istemez.

4. Bobby

Orijinal İsmi: Bobby

Süre: 120dk
Tür: Dram
Yönetmen: Emilio Estevez
Senarist: Emilio Estevez
Yapımı: 2006 - ABD

“Bobby”, Amerikan tarihinin en trajik gecelerinden birisini yeniden ekranlara taşır. Başkanlığa doğru hızla ilerleyen Senatör Robert F. Kennedy’nin öldürüldüğü kader gecesinde Ambassador Hotel’de bulunan 22 hayali karakterin öykülerini izleyen yazar / yönetmen Emilio Estevez, kırılma noktasına doğru yol alan Amerika’nın çok samimi ve detaylı mozaiğini şekillendirdi. Filmdeki farklı karakterlerin önyargıları, adaletsizliği, kaosu ve karmaşık kişisel öyküleri arasında yelken açarken, Kennedy idealizminden günümüze kalmış en küçük umut kırıntılarını bile aramayı ihmal etmedi. Sıradan insanların farklı deneyimlerini keşfe çıkan film aracılığıyla olağanüstü bir insanın ve tarihin en önemli dönüm noktalarından birisinin enstantanelerinde yer alanların ruhunu kutsadı.

5. Kelebek Etkisi

Orijinal İsmi: The Butterfly Effect

Süre: 120dk
Yapımı: 2004 - ABD , Kanada

Çocukluğundan gelen korkunç hatıralarıyla mücadele etmek zorunda kalan genç bir adam zaman içinde geçmişe yolculuk yapabildiğini ve olayları değiştirebildiğini keşfeder. Ne var ki her değişiklik hem kendi hayatını hemde çevresindeki insanların hayatını büyük ölçüde etkilemektedir. Üstelik de çoğu zaman beklenenin tam aksine!

6. Vengeance

Orijinal İsmi: Vengeance

Süre: 108dk
Tür: Gerilim , Gizem , Komedi
Yönetmen: B.j. Novak
Senarist: B.j. Novak
Yapımı: 2021 - ABD

New York City'den bir yazar, birlikte olduğu bir kızın cinayetini çözmeye çalışır ve ölümünün koşullarını araştırmak ve ona ne olduğunu öğrenmek için güneye gider.

7. Jobs

Orijinal İsmi: Jobs

Süre: 128dk
Tür: Dram , Tarih
Senarist: Matt Whiteley
Yapımı: 2013 - ABD , İsviçre

 

Teknoloji mucidi olarak anılan 2011 yılında hayatını kaybeden Steve Jobs’un hayalleri, hayallerine kavuşması ve her şeyini kaybetse bile yılmadan nasıl devam ettiğini anlatan filmin yönetmenliğini Joshua Michael Stern’in üstlenirken senaryosunu ise Matt Whiteley kaleme aldı.

8. Burada Olan Burada Kalır

Orijinal İsmi: What Happens In Vegas

Süre: 99dk
Tür: Komedi , Romantik
Yönetmen: Tom Vaughan
Senarist: Dana Fox
Yapımı: 2008 - ABD

Parti delisi karizmatik Jack Fuller ve ticaretle uğraşan Joy McNally'nin tesadüfi olarak Las Vegas’ta paylaştıkları gürültülü bir haftasonu, onlar için hayal meyal anlardan çok hatırlanacak izler bırakır. Bu iki tatilci New York’lu, hiçbir acı hissetmedikleri o anda Vegas-stili bir evlilik sözleşmesine imza atmamış olsalardı, kim bilir belki herşey farklı olurdu. Ama burası Vegas. Üç milyon dolar kazanan çift. Ancak kazanan kim? Aslında Jack, Joy’un çeyrekliğini ödünç alarak kazandı. Ama Joy zaten makinenin başında oynuyordu. Ya da tam tersi miydi?  Herneyse kime ait bu ganimet?

9. Personal Effects

Orijinal İsmi: Personal Effects

Süre: 110dk
Tür: Dram
Yönetmen: David Hollander
Senarist: David Hollander
Yapımı: 2009 - Almanya , ABD , Kanada

Aile üyelerinin kaybından sonra, Linda ve walter kaderleriyle mücadele etmeye çalışırlar. Görünmez bir bağ boyunca birbirlerini ve ortak kaderlerini bulup, acı ve hayal kırıklığıyla dolu bir aşk başlatırlar.

10. Bak Kim Gelmiş

Orijinal İsmi: Guess Who

Süre: 105dk
Tür: Komedi , Romantik
Yapımı: 2005 - ABD

Yıldönümlerinde birbirlerine verdikleri yemini yenilemeye karar veren Percy ve Marilyn’i, kızları Theresa erkek arkadaşı Simon ile birlikte ziyaret eder. Bu yeminden tamamen habersiz olan gençler, ziyaretleri sırasında nişanlandıklarını söylemeyi planlanmışlardır. Jones ailesi siyahtır ve Theresa onlara Simon’ın beyaz olduğunu söylememiştir. Bu durum Percy’nin Simon hakkında endişelenmesine ve kendisi ile ilgili minik bir araştırma yapmasa sebep olur. Simon’ın yakın zamanda işini kayettiğini ve bunu Theresa’dan sakladığını öğrenir. Endişeler, Theresa ve Simon’ın tartışmasına ve Marilyn ile Percy’nin fikir ayrılığına neden olur.