Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler (20 - 26 Şubat)

Netflix Türkiye 20 - 26 Şubat 2023 haftasında en çok izlenen 10 diziyi açıkladı!

Netflix Türkiye, her hafta olduğu gibi platformda en çok izlenen dizileri listeledi. Listede başı bu hafta "Üçüzler" çekerken onu 2. sırada onu "The Law According to Lidia Poët" izledi.

"Netflix'te ne izlesem?" diye düşünenler için platformun en popüler içerikleri belki de bir fikir oluşturabilir.

Kaynak: Netflix Top 10

1. Üçüzler

Orijinal İsmi: Triada

Tür: Dram , Gizem
Yönetmen: Leonardo D'Antoni
Yapımı: 2023 - Meksika

1. Sezon

Bibirine tıpatıp benzeyen üçüz kardeşlerden biri olduğunu keşfeden amansız bir dedektif, geçmişine ilişkin gerçeği ortaya çıkarmak için tehlikeli bir maceraya atılır.

2. Lidia Poët'in Hukuk Mücadelesi

Orijinal İsmi: Lidia Poët

Süre: 40dk
Tür: Dram , Savaş , Suç
Yönetmen: Matteo Rovere
Senarist: Guido Iuculano
Yapımı: 2023 - İtalya

1. Sezon

İtalya'nın ilk kadın avukatı Lidia Poët'in gerçek hikâyesini konu alan dizide, avukatlık yapmaktan men edilen bir kadın mahkeme kararını bozmak için temyize başvurur.

3. The Walking Dead

11. Sezon

Şerif Rick Grimes, komadan uyanır ve bildiği dünyanın yok olduğunu öğrenir. Ölülerin egemen olduğu bu dünyada hayatta kalmak için diğer kurtulanları bir arada tutmalı ve onlara liderlik etmelidir. Ancak tek tehlike ölüler değildir…

4. Red Rose

Orijinal İsmi: Red Rose

Süre: 45dk
Tür: Dram
Yapımı: 2022 - İngiltere

1. Sezon

Bir grup serseri genç, bir uygulama indirir. Bu uygulama tehlikeli taleplerde bulunur ve ölümcül sonuçlar doğurur. Yaz tatili, gençler için kâbusa dönüşecektir. 

5. Outer Banks

Orijinal İsmi: Outer Banks

Süre: 49dk
Tür: Aksiyon , Dram , Gizem
Yönetmen: Valerie Weiss
Senarist: Josh Pate , Jonas Pate
Yapımı: 2020 - ABD

3. Sezon

Zenginler ve fakirler arasında bölünmüş bir adada genç John B, babasının ortadan kaybolmasıyla ilgili olan efsanevi hazineyi bulmak için en iyi üç dostundan yardım alır.

6. You

4. Sezon

Dizinin 4. sezonu Londra'da geçecek ve Joe burada yeni bir isim ve kişilik edinecek. Profesör Jonathan Moore'a dönüşen Joe, Kate adında bir sanat galerisi yönetmeniyle yakınlaşacak.

7. MR. Queen

Orijinal İsmi: 철인왕후

Tür: Bilim Kurgu , Dram , Komedi
Yönetmen: Yun Seong-sik
Senarist: Park Gye-ok
Yapımı: 2020 - Güney Kore

1. Sezon

Günümüzde President’s Blue House restoranında bir şef olarak çalışan Jang Bong Hwan özgür bir ruha sahiptir ve içinden geldiği gibi davranır. Ancak bir gün uyanır ve kendini Joseon zamanında bir prensesin bedeninde bulur, bu karmaşıklığı çözmek isteyen Jang, daha büyük bir kaos yaratacaktır.

8. Şahmaran

Orijinal İsmi: Şahmaran

Senarist: Pınar Bulut
Yapımı: 2023 - Türkiye

1. Sezon

Şahsu, öğretim görevlisi olarak gittiği Adana'da annesini yıllar önce terk eden dedesiyle yüzleşmek konusunda kararlıdır. Bu yolculukta kendisini Şahmaran soyundan gelen Mar adında sıra dışı ve gizemli bir topluluğun içinde bulur. Aşkın ve bilgeliğin en büyük sembollerinden biri olan Şahmaran efsanesine inanan Mar ırkı, Şahsu'nun gelişiyle tarihi kehanetin tamamlanmasını beklemektedir. Şahsu ve Maran'ın yolları kesiştiğinde ise hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır...

9. Bir Kız ve Bir Kozmonot

Orijinal İsmi: Dziewczyna i kosmonauta

Tür: Bilim Kurgu , Dram
Yönetmen: Bartosz Prokopowicz
Senarist: Agata Malesinska
Yapımı: 2023 - Danimarka , Polonya

1. Sezon

30 yıldır kayıp olan bir astronotun geri dönüşü hem eski bir aşkı yeniden alevlendirir hem de adamın neden hiç yaşlanmadığını öğrenmeye kararlı olan bir şirketin ilgisini çeker.

10. En Güçlü 100

Orijinal İsmi: Physical: 100

Süre: 54dk
Tür: Realite Şov
Yapımı: 2023 - Güney Kore

1. Sezon

Mükemmel fiziğe sahip yüz yarışmacı, şampiyon olmak ve nakit para ödülünü kazanmak için güçlerini, dayanıklılıklarını ve cesaretlerini sınıyor.