Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler (10 - 16 Haziran)

Netflix Türkiye 10 - 16 Haziran 2024 haftasında en çok izlenen 10 diziyi açıkladı!

Netflix Türkiye, her hafta olduğu gibi platformda en çok izlenen dizileri listeledi. Listede başı bu hafta 2. sezonu ile "Kübra" çekerken onu 3. sezonu ile "Bridgerton" takip ediyor.

"Netflix'te ne izlesem?" diye düşünenler için platformun en popüler içerikleri belki de bir fikir oluşturabilir.

Kaynak: Netflix Top 10

1. Kübra

2. Sezon

Dizi, Kübra isimli kullanıcıdan mesaj almasıyla kız arkadaşıyla iletişimi gerilen Gökhan'ı (Çağatay Ulusoy) takip ediyor. Bu iletişim sayesinde her şey değişecek ve beklenmedik bir şey yaşanacaktır.

2. Bridgerton

3. Sezon

Bridgerton ailesinin her sezon farklı bir kardeşine odaklanan dizide sekiz kardeş, Londra yüksek sosyetesinde aşkı ve mutluluğu arıyor. İlk sezonda Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren, nüfuz sahibi Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton'ın hikayesi konu alınıyor. İkinci sezonda ailenin en büyüğü Vikont Anthony'nin mükemmel bir eş bulma çabası anlatılıyor. Üçüncü sezonda ise Penelope Featherington, yıllardır aşık olduğu Colin Bridgerton'ın ilgisini üzerine çekmeyi düşlüyor.

3. Susmayanlar

Orijinal İsmi: Raising Voices

Tür: Dram
Yapımı: 2024 - İspanya

1. Sezon

Lisede cinsel saldırıya uğradığını söyleyen 17 yaşındaki bir genç kızın hayatı, açılan soruşturmayla altüst olur ve ilişkileri sınavdan geçer.

4. Sweet Tooth

3. Sezon

Kıyamet sonrası dünyada tehlikelerle dolu bir maceraya atılan yarı insan yarı geyik bir çocuk, huysuz koruyucusuyla birlikte yeni bir başlangıç yapmaya çalışır.

5. Kimler Geldi, Kimler Geçti

1. Sezon

Dizi bir hukuk bürosunda çalışan avukat Leyla (Serenay Sarıkaya) ve etrafındakiler üzerinden modern zaman ilişkilerine ayna tutuyor.

Başarılı avukat Leyla Taylan, ilk aşkının ihanetiyle sona eren acı dolu bir ilişkinin ardından, arkadaşlarının ve yakışıklı şef Şeyyaz'ın desteğiyle kendini kurtarır. "Yılın boşanma davası" olarak adlandırılan bir dava için ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu'nun avukatı olarak görev alır.

Karşısında, 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış, ilişkilerinde karmaşık bir geçmişi olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, bu "narsist" adamı savunurken müvekkilini en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlar. Ancak bu süreç, Leyla'nın mücadelesiyle birlikte tam anlamıyla karışıklığa ve kaosa dönüşür.

6. Hierarchy

Orijinal İsmi: Hairaki

Tür: Dram
Senarist: Chu Hye-Mi
Yapımı: 2024 - Güney Kore

Mini-Dizi

Jusin Lisesi'nde en üstteki %0.01'lik öğrenciler okulun kontrolünü ellerine alır. Fakat bu sağlam düzenlerini gizemli bir öğrenci sarsar.

7. Kübra

1. Sezon

Dizi, Kübra isimli kullanıcıdan mesaj almasıyla kız arkadaşıyla iletişimi gerilen Gökhan'ı (Çağatay Ulusoy) takip ediyor. Bu iletişim sayesinde her şey değişecek ve beklenmedik bir şey yaşanacaktır.

8. Eric

Orijinal İsmi: Eric

Tür: Dram , Gizem
Yönetmen: Lucy Forbes
Senarist: Abi Morgan
Yapımı: 2024 - İngiltere

Mini-Dizi

Dizi, dokuz yaşındaki oğlu bir sabah okula giderken ortadan kaybolan bir babanın (Benedict Cumberbatch) çaresiz arayışını merkezine alıyor.

9. Geek Girl

1. Sezon

Sosyal becerileri gelişmemiş biri olan ergen yaştaki Harriet (Emily Carey), Londra'daki önemli bir model ajansı tarafından keşfedilir ve bazı insanların göze çarpmak için yaratıldığını öğrenir.

10. The 8 Show

Orijinal İsmi: Deo Eiteu Syo

Tür: Dram , Gizem
Yönetmen: Han Jae-rim
Senarist: Bae Jin Soo
Yapımı: 2024 - Güney Kore

Mini-Dizi

Gizemli, sekiz katlı bir binada mahsur kalan sekiz kişi, zaman geçtikçe para kazandıkları heyecan verici ama tehlikeli bir yarışmaya katılır.