Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler (24 - 30 Haziran)

Netflix Türkiye 24 - 30 Haziran 2024 haftasında en çok izlenen 10 diziyi açıkladı!

Netflix Türkiye, her hafta olduğu gibi platformda en çok izlenen dizileri listeledi. Listede başı bu hafta "La pasión turca" çekerken onu "Supacell" takip ediyor.

"Netflix'te ne izlesem?" diye düşünenler için platformun en popüler içerikleri belki de bir fikir oluşturabilir.

Kaynak: Netflix Top 10

1. La pasión turca

Orijinal İsmi: La pasión turca

Süre: 50dk
Tür: Dram
Yönetmen: Iñaqui Peñafiel
Yapımı: 2024 - İspanya

1. Sezon

İspanyol Güzel Sanatlar profesörünü ve Türk sevgilisini romantik ve tutkulu ilişkilerini konu alan bir film.

2. Supacell

Orijinal İsmi: Supacell

Yönetmen: Rapman , Sebastian Thiel
Senarist: Rapman
Yapımı: 2024 - İngiltere

1. Sezon

Beş sıradan Güney Londralı, olağanüstü güçleri olduğunu keşfeder ve sevdiği kadını kurtarmak için onları bir araya getirmek tek bir adama kalır.

3. Bridgerton

3. Sezon

Bridgerton ailesinin her sezon farklı bir kardeşine odaklanan dizide sekiz kardeş, Londra yüksek sosyetesinde aşkı ve mutluluğu arıyor.

Üçüncü sezonda ise Penelope Featherington (Nicola Coughlan), yıllardır aşık olduğu Colin Bridgerton'ın (Luke Newton) ilgisini üzerine çekmeyi düşlüyor.

4. Kimler Geldi, Kimler Geçti

1. Sezon

Dizi bir hukuk bürosunda çalışan avukat Leyla (Serenay Sarıkaya) ve etrafındakiler üzerinden modern zaman ilişkilerine ayna tutuyor.

Başarılı avukat Leyla Taylan, ilk aşkının ihanetiyle sona eren acı dolu bir ilişkinin ardından, arkadaşlarının ve yakışıklı şef Şeyyaz'ın desteğiyle kendini kurtarır. "Yılın boşanma davası" olarak adlandırılan bir dava için ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu'nun avukatı olarak görev alır.

Karşısında, 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış, ilişkilerinde karmaşık bir geçmişi olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, bu "narsist" adamı savunurken müvekkilini en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlar. Ancak bu süreç, Leyla'nın mücadelesiyle birlikte tam anlamıyla karışıklığa ve kaosa dönüşür.

5. Kübra

2. Sezon

Dizi, Kübra isimli kullanıcıdan mesaj almasıyla kız arkadaşıyla iletişimi gerilen Gökhan'ı (Çağatay Ulusoy) takip ediyor. Bu iletişim sayesinde her şey değişecek ve beklenmedik bir şey yaşanacaktır.

6. Galiçya Çeteleri

Orijinal İsmi: Gangs of Galicia

Tür: Dram , Suç
Yönetmen: Roger Gual
Yapımı: 2024 - İspanya

1. Sezon

Öldürülen babasının gizli bir çifte hayat yaşadığını öğrenen bir avukat, Galiçyalı bir uyuşturucu karteline sızıp elebaşına yakınlaşarak intikam peşine düşer.

7. Susmayanlar

Orijinal İsmi: Raising Voices

Tür: Dram
Yapımı: 2024 - İspanya

1. Sezon

Lisede cinsel saldırıya uğradığını söyleyen 17 yaşındaki bir genç kızın hayatı, açılan soruşturmayla altüst olur ve ilişkileri sınavdan geçer.

8. Sweet Tooth

3. Sezon

Kıyamet sonrası dünyada tehlikelerle dolu bir maceraya atılan yarı insan yarı geyik bir çocuk (Christian Convery), huysuz koruyucusu Jepp ile (Nonso Anozie) birlikte yeni bir başlangıç yapmaya çalışır.

9. Worst Roommate Ever

Süre: dk
Tür: Belgesel , Suç
Yapımı: 2022 - ABD

2. Sezon

Alex Miller, Philadelphia'daki apartman odasını Jed Creek'e kiraladığında, Jed Creek'in kiracılık yasaları hakkındaki bilgisini kullanarak yavaş yavaş dairesi üzerinde hak iddia edeceğini ve bu süreçte onu korkutacağını bilmiyor.

10. Bridgerton

1. Sezon

Bridgerton ailesinin her sezon farklı bir kardeşine odaklanan dizide sekiz kardeş, Londra yüksek sosyetesinde aşkı ve mutluluğu arıyor.

İlk sezonda Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren, nüfuz sahibi Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton'ın (Phoebe Dynevor) hikayesi konu alınıyor.