2019'un En Çok Beklenen Netflix Filmleri

Dünya'nın en popüler dizi ve film platformu olan Netflix, 2019 yılında birbirinden başarılı filmlere imzasını atacak! Biz de sizler için, komediden drama; bilim kurgudan korkuya herkesin zevkine hitap edebilecek bir Netflix filmi bulabileceği, en iyi Netflix filmlerini derledik.

1. The Last Laugh (2019)

Huzurevinde yaşayan emekli menajer Al'ın, ilk müşterisi olan eski komedyen Buddy'i emeklilikten vazgeçirip tekrardan komedi dünyasına sokmaya ve bir turne düzenlemeye ikna etmeye çalıştığı The Last Laugh dizisinin başrollerinde Chevy Chase ve Richard Dreyfuss var. Netflix'in yeni komedi filmi, eğlenceli olduğu kadar sıcak bir hikayeyle karşımıza çıkıyor!

(Yayınlanma Tarihi: 11 Ocak 2019)

2. Close (2019)

Babasının ölümünden sonra şirketin başına geçen genç Zoe, saldırganların yeni hedefi olmuş durumdadır. Terörle Mücadele Uzmanı olan Sam, bir yandan genç mirasçıyı insan kaçıran bir gruptan korurken; diğer yandan da ona kendisini savunmayı öğretmektedir. İkilinin av mı yoksa avcı mı olacaklarını kendilerinin belirleyeceği bu hayati kovalamacayı konu alan Close filminin başrolerini Noomi Rapace ve Sophie Nélisse paylaşıyor. Close'un aksiyon ve gerilimi bir arada yaşayacağımız bir Netflix yapımı olacağı kesin!

(Yayınlanma Tarihi: 18 Ocak 2019)

3. IO (2019)

Felaket sonrası, Dünya'da kalan son insanlardan biri olan bilim insanı Sam, hayatta kalan bir başka insan olan Micah'ın etkisiyle kendi fikirlerini sorgulamaya başlayacaktır. Micah ile Dünya'yı terk edecek son mekiğe binerek hayatta kalanlarla yeni bir hayata başlamakla; Dünya'da kalıp gezegenin yok olmaması için savaşmak arasında kalan Sam'in etrafında şekillenecek yeni Netflix yapımında, başrolleri Margaret Qualley ve Anthony Mackie paylaşıyor. IO, bir bilinmezliğin ortasındaki dramı, aşkı ve macerayı bize sonuna kadar hissettireceğe benziyor!

(Yayınlanma Tarihi: 25 Ocak 2019)

4. Polar (2019)

Dünyanın bir numaralı suikastçisi olan Duncan Vzila'nın emekli olduktan sonra eski patronu tarafından mimlendiği için mesleğe geri dönmesi ve patronunun üstüne saldığı bir grup kiralık katil ile baş etmek zorunda kalmasını konu alan Polar, 2012 tarihli Kara Kayser çizgi romanının uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Bu yeni Netflix yapımı aksiyon filminin başrolünde ise Hannibal dizisinin yıldızı Mads Mikkelsen var. Mikkelsen'a Vanessa Hudgens, Matt Lucas ve Katheryn Winnick eşlik ediyor. Polar, yıldız kadrosuyla beraber çizgi roman uyarlamalarını sevenlerin bir numarası olacağa benziyor!

(Yayınlanma Tarihi: 25 Ocak 2019)

5. Velvet Buzzsaw (2018)

Kim olduğu bilinmeyen ve evinde ölü bulunan bir ressamın eserlerinin komşusu tarafından satılmasıyla başlayan filmde, herkesin hayran olduğu eserlerin aslında ruhani bir güç barındırdığının açığa çıkması ve yeni sahiplerini öldürmeye çalışmasıyla, gerilimin dozu epeyce artıyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini Dan Gilroy'un üstlendiği Velvet Buzzsaw filminin başrolünde ise Jake Gyllenhaal var. Ona Tom Sturridge, Natalia Dyer, Daveed Diggs, Rene Russo ve Billy Magnussen gibi isimler eşlik ediyor. Sanat ve korku ögelerinin bir araya geldiği Velvet Buzzsaw, 2019'un favori Netflix filmlerinden biri olacağa benziyor. 

(Yayınlanma Tarihi: 1 Şubat 2019)

6. Paddleton (2019)

Kanser teşhisi konmuş bir hasta olan Michael'ın, komşusu ve aynı zamanda arkadaşı olan Andy'den, kanserden ölmeden önce kendi hayatına son vermesi için yardım istemesini konu alan Paddleton filminin başrollerinde Mark Duplass ve Ray Romano var. Kara mizah ögelerinin bolca bulunduğu Netflix'in yeni dram filmi, güzel bir dostluğu da bize tattırmış olacak!

(Yayınlanma Tarihi: 22 Şubat 2019)

7. Triple Frontier (2019)

Bir uyuşturucu baronundan 5 milyon dolar çalmak üzere bir araya gelen eski özel kuvvet askerlerinin riskli operasyonunu anlatan Triple Frontier, sadece aksiyon değil bir hayatta kalma mücadelesi de içeriyor. Başrollerinde Ben Affleck, Charlie Hunnam, Oscar Isaac ve Pedro Pascal'ın rol aldığı filmin yönetmeni ise J.C. Chandor. Bu yeni Netflix aksiyon filmi; gerçekçi, sürükleyici ve heyecanlı olacak!

(Yayınlanma Tarihi: 15 Mart 2019)

8. The Irishman (2019)

Eski bir sendika lideriyken bir mafyaya dönüşen Frank Sheeran'ın hayatını konu alan, yüksek dozda dram ve suç içeren The Irishman, sinemaya uyarlanmasının zor olduğu iddia edilen Charles Brandt romanı "I Heard You Painted Houses"dan uyarlanıyor. Oscar ödüllü usta yönetmen Martin Scorsese'nin ellerinden çıkacak iddialı Netflix filminin başrollerinde ise Robert De Niro ve Al Pacino var. Bu Netflix yapımı suç filmi için efsanelerin buluşması diyebiliriz kısacası!

(Yayınlanma Tarihi: Henüz Bilinmiyor)

9. 6 Underground (2019)

6 Underground (2019)

Kendilerine ölü süsü veren 6 kişilik bir milyarder ekibinin, kanun dışı yollarla suçluları alt etmesini konu alan 6 Underground filminin yönetmen koltuğunda Michael Bay oturuyor. Filmin senaryosunu da Deadpool filminin senaristleri kaleme alıyor. Yüksek bütçeli yeni Netflix aksiyon filminin başrolünde Ryan Reynolds gibi bir ismin olmasıysa dizinin iddiasını ortaya koymaya yeter de artar bile!

(Yayınlanma Tarihi: Henüz Bilinmiyor)

10. In the Tall Grass (2019)

In the Tall Grass (2019)

Cal ve Becky kardeşler şehirlerarası otoyolda seyahat ederken, yolun karşısındaki tarladan gelen küçük bir çocuğun yardım çığlıdığını duyarlar ve çocuğu kurtarma ümidi ile uzun çalıların arasına dalarlar. Kaçış yolunun olmadığı bu korku hikayesinin başrollerindeki Laysla de Oliveira ve Avery Whitted ikilisine Parick Wilson, Rachel Wilson ve Harrison Gilbertson eşlik ediyor. Stephen King romanından uyarlanmış In the Tall Grass, dram ve korku ihtiyacımızı fazlasıyla giderecek bir Netflix korku filmi olacak!

(Yayınlanma Tarihi: Henüz Bilinmiyor)