Netflix Türkiye İçerik Listesi - Mart 2019

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu olan Netflix ailesine yeni eklenen dizilere ve filmlere, sevilen dizilerin yeni sezon haberlerine ve artık Netflix'te izleyebileceğimiz efsaneleşmiş dizilere, yayınlanma tarihleriyle birlikte yer verdiğimiz Netflix Türkiye Mart 2019 takvimi sizlerle!

1. The Boy Who Harnessed the Wind (1 Mart)

Okuduğu bir kitaptan sonra köyünü kıtlıktan kurtarmak için bir rüzgar türbini yapılmasına yardım eden Malawili William Kamkwamba'nın (Maxwell Simba) gerçek hikayesini anlatan yeni Netflix dram filmi The Boy Who Harnessed the Wind, Mart ayının ilk günü ekranlarda olacak. 

2. Romance is a Bonus Book (2 Mart)

Kang Dan-Yi (Lee Na-Young) reklam yazarlığında oldukça başarılıyken evlendikten sonra çok sevdiği işini bırakmıştır. Evliliğinde yüzü gülmeyince yedi yılın sonunda boşanmış ve çocuğuyla evsiz barksız kalmıştır. İş arayışında kapılar hep yüzüne kapanırken, son çare özgeçmişi hakkında yalan söyleyerek, yakın arkadaşı olan ünlü yazar Cha Eun-Ho'nun (Lee Jong-Suk) başeditör olduğu yayın şirketinde işe başlamasını konu alan Günye Kore drama dizisi Romance is a Bonus Book'un ilk bölümü 2 Martta yayınlanacak ve Netflix'in haftalık dizilerinden biri olacak. 

3. The Order (7 Mart)

Yeni Netflix korku dizisi The Order, gizli ve efsanevi bir topluluğa katılmasıyla bir ölüm kalım oyununun içine düşen üniversite öğrencisi Jack Morton'ın (Jake Manley), kendini kurt adamlar ve kara büyücüler arasındaki savaşın cereyan ettiği yer altı dünyasında bulmasını konu alıyor. 

4. Formula 1: Drive to Survive (8 Mart)

Formula 1 dünyasının kapılarını aralayan yeni Netflix belgeseli Formula 1: Drive to Survive, meraklılarını yarışın perde arkasıyla, ailelerle, takımlarla ve kaskların ardındaki pilotlarla tanıştırıp seyircilerin hız, baskı ve rekabeti tecrübe etmelerini sağlayacak. 

5. Walk. Ride. Rodeo. (8 Mart)

Geçirdiği korkunç kazadan sonra bacaklarını kullanamadığı için üniversite bursu ve rodeo kariyeri kesintiye uğrayan Amberley'nin (Spencer Locke), hayallerinden vazgeçmeyip varil yarışlarına katılmak için çabaladığı Walk. Ride. Rodeo. filmine 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde tanık olacağız. 

6. After Life (8 Mart)

Mükemmel bir hayata sahip olan Tony (Ricky Gervais), karısı Lisa'nın (Kerry Godliman) ölümünden sonra kendine yeni bir yol çizmeye karar verir. Kendisini ve hiç kimseyi umursamamanın bir süper güç olduğunu düşünen Tony, yaşadığı sürece canı ne isterse onu yapacaktır. Yeni Netflix komedi dizisi After Life'ta, tanıdığı herkes ona destek olmaya kararlıyken Tony'nın inatla yeni hayatını yaşamaya çalışmasını izleyeceğiz.

7. Juanita (8 Mart)

Hayatında ve aşk hayatında yaşadığı sorunlarla uğraşan bekar anne Juanita'nın (Afre Woodard), artık yetişkin olan çocuklarını geride bırakarak Montana'ya yaptığı plansız geziyle yeni bir umut arayışına tanık olacağımız yeni Netflix dram filmi Juanita da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde yayında olacak.

8. Triple Frontier (13 Mart)

Dört eski özel kuvvet askeri, maddi sıkıntıları nedeniyle, Güney Amerikalı bir uyuşturucu baronundan 75 milyon dolar çalmak üzere bir araya gelir. Dörtlünün planlarının kontrolden çıkmasıyla ortaya çıkacak olan kaosa tanık olacağımız yeni Netflix filmi Triple Frontier, oyuncu kadrosundaki Ben Affleck, Charlie Hunnam, Pedro Pascal ve Oscar Isaac gibi başarılı isimlerle ön plana çıkıyor. 

9. Love, Death & Robots (15 Mart)

Norveç yapımı yeni Netflix dizisi Love, Death & Robots, "korkunç yaratıkların, uğursuz sürprizlerin ve kara mizahın" harmanlandığı, 5-15 dakikalık 18 farklı hikayeden oluşan bir yetişkin animasyon serisi. Deadpool ve Terminator 6'nın yönetmeni Tim Miller ile Fight Club ve Gone Girl'ün yönetmeni David Fincher'i bir araya getiren bu proje, Netflix'in ilk animasyon antoloji dizisi olacak. 

10. The Highwaymen (15 Mart)

Emekliye ayrılmış iki eski Teksas koruyucusu olan Frank Hamer (Kevin Costner) ve Maney Gault (Woody Harrelson), işledikleri 13 cinayetle ülkenin en kötü şöhretli suçluları olan Bonnie ve Clyde'ı yakalamak için tekrardan görev başına döner. Frank ve Maney'nin kendilerini bir kedi-fare oyunu içinde bulmalarını konu alan yeni Netflix filmi The Highwaymen de Mart ayında ekranlarda olacak. 

11. Turn Up Charlie (15 Mart)

Yakın bir arkadaşının 11 yaşındaki yaramaz kızına bakıcılık yaparken, bir yandan da müzik kariyerini yeniden inşa etmeye çalışan başarısız bir DJ'in (Idris Elba) hayatını konu alan yeni Netflix komedi dizisi Turn Up Charlie 15 Martta ekranlarda olacak. 

12. The OA Sezon 2 (22 Mart)

Gözleri görmeyen Prairie Johnson (Brit Marling), kayboluşunun yedinci yılında gözleri düzelmiş bir şekilde geri döner. Prairie'nin gizli bir görev için beş yabancıyla bir ekip kurmasını konu alan Netflix fantastik dizisi The OA, 2. sezonu ile bu ay ekranlarda olacak. 

13. The Dirt (22 Mart)

2001 tarihli "The Dirt: Confessions of the World's Most Notorious Rock Band" kitabından uyarlanan, Los Angeles merkezli Mötley Crüe grubunun 80'lerdeki yükselişi ve tarihteki en kötü şöhretli Rock'n Roll grubu oluşunun hikayesinin anlatılacağı yeni biyografik Netflix filmi The Dirt, oyuncu kadrosunda Iwan Rheon, Machine Gun Kelly, Douglas Booth ve Daniel Webber gibi yıldız isimler bulunduruyor. 

14. Osmosis (29 Mart)

Netflix'in yeni dizisi Osmosis, yakın geleceğin Paris'inde geçiyor. Ruh eşlerini beyin verilerini inceleyerek eşleştiren bir çöp çatanlık uygulaması icat edilmiştir. Ancak bu uygulamayı kullananlar ödeyecekleri bedellerden habersizdir. Fransız yapımı yeni Netflix bilim kurgu dizisi Osmosis de Mart ayında izleyenlerle buluşacak. 

15. Santa Clarita Diet (29 Mart)

Los Angeles'ta yaşayan ve bulundukları yerin en iyi emlakçıları olan evli çift Joel ve Sheila'nın hayatının, Sheila'nın geçirdiği dramatik bir değişimle nasıl ölüm ve yıkım yoluna sürüklendiğini anlatan Netflix'in sevilen dizisi Santa Clarita'nın 3. sezonu da 29 Martta yayında olacak.