Netflix Türkiye İçerik Listesi - Ağustos 2019

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu olan Netflix ailesine yeni eklenen diziler ve filmlere, sevilen dizilerin yeni sezon haberlerine, yayınlanma tarihleriyle birlikte yer verdiğimiz Netflix Türkiye Ağustos 2019 takvimi sizlerle!

1. Enter the Anime (5 Ağustos)

Netflix'in yeni tempolu belgeseli Enter the Anime, heyecan dolu bir genre olan animenin önde gelen yaratıcılarıyla yapılan derinlemesine incelemelerle "Anime Nedir?" sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor. Animeseverlerin ilgisini çekecek olan Netflix belgeseli, 5 Ağustos'ta ekranlardaki yerini aldı!

2. GLOW Sezon 3 (9 Ağustos)

80'lerin çok sevilmesine rağmen ekran macerası kısa sürmüş yapımından aynı adla uyarlanan Netflix komedi dizisi Glow, kendisi gibi Hollywood'da tutunamayan kadınlarla birlikte televizyonlarda yayınlanacak bir güreş programına katılan Ruth'un (Alison Brie), çocuk sahibi olmak için işini bırakan ancak sonrasında oyunculuk dünyasına geri dönmek zorunda kalan Debbie (Betty Gilpin) ile rekabetini anlatıyordu. Bu 12 kişilik ekibin Las Vegas'taki göz kamaştıran gösterileri sırasında aralarındaki güç savaşlarını ve arkadaşlıklarını konu alacak Glow Sezon 3, 9 Ağustos'ta Netflix ekranlarına geri dönüyor!

3. Las Chicas del Cable Sezon 4 (9 Ağustos)

Netflix'in İspanyol dram dizisi Las Chicas del Cable, 1920'li yılların Madrid'nde açılan ulusal telefon şirketinin işe aldığı birbirinden çok farklı geçmişlere ve kültürlere sahip 4 kadın operatörün arasındaki arkadaşlık, kıskançlık, ihanet ve aşk gibi duygulara odaklanıyor. Dizinin 9 Ağustos'ta yayınlanacak 4. sezonunda, bu aradaş grubu kendilerini 1930'ların başındaki sosyal değişimlerin ortasında bir cinayet soruşturması içinde bulacaktır... 

4. The Little Switzerland (16 Ağustos)

Bask bölgesindeki bir kasabada William Tell'in oğlunun mezarının bulunması, köyün huzursuz vatandaşlarının İsviçre'ye katılma kampanyası başlatmalarına sebep olur. Netflix'in yeni İspanyol dizisi The Little Switzerland, 16 Ağustos'ta Netflix'te! 

5. Cannon Buster (15 Ağustos)

Ölümsüz kaçak çocuk Philly ve şekil değiştiren pembe bir Cadillac, neşesi daimi ve bulaşıcı olan arkadaşlık robotu S.A.M'e kayıp prens dostunu aramasında yardımcı olacaktır. Yeni Netflix anime dizisi Cannon Busters, 15 Ağustos'ta ekranlarda olacak!

6. Mindhunter Sezon 2 (16 Ağustos)

FBI ajanı Holden Ford (Jonathan Groff) ve ortağı Bill Tench'in (Holt McCallany) kötü şöhrete sahip seri katilleri ve tecavüzcüleri araştırıp soruşturmaya başladıklarında yeni profil çıkarma teknikleri geliştirmesini konu alan Mindhunter'ın 2. sezonunda, Davranış Bilimi Birimi'nin katillerin içgüdülerine dair teorik bilgileri, bir seri katili aramasıyla uygulamaya geçirilmesine tanık olacağız. David Fincher'ın da bazı bölümlerin yönetmenliğini üstlendiği Mindhunter 2. sezon, 16 Ağustos'ta Netflix'te! 

7. Hyperdrive (21 Ağustos)

Dünyanın farklı yerlerinden gelen sokak yarışçılarının, gelmiş geçmiş en büyük ve en çetin engelli parkurda süperşarjlı özel arabalarla birbirlerine ve zamana karşı yarışlarını izleyeceğimiz Hyperdrive, 21 Ağustos'ta Netflix platformunda hız tutkunlarıyla buluşacak!

8. Hero Mask (23 Ağustos)

Geleceğin İngiltere'sinde savcı Monica'nın ölümüyle başlayan hikaye, Monica'yı çocukluğundan beri örnek alan savcı Sarah Sinclair'in polis memuru James Blood ile Monica'nın ölümü ardındaki sırları çözmeye çalışmasını konu alıyor. Netflix anime dizisi Hero Mask, 2. kısmı ile 23 Ağustos'ta ekranlarda olacak! 

9. Falling Inn Love (29 Ağustos)

Falling Inn Love (29 Ağustos)

Bir şirket yöneticisi (Christina Milian), Yeni Zelanda'da pek de iyi durumda olmayan bir pansiyon kazanır ve bu pansiyonu yenilemesinde ona yardımcı olan yakışıklı ustaya aşık olur. Yeni Netflix filmi Falling Inn Love, 29 Ağustos'ta romantik komedi severlerle buluşacak! 

10. The Dark Crystal: Age of Resistance (30 Ağustos)

Jim Henson'ın 1982 yapımı The Dark Crystal filminden uyarlanan ve fantastik klasiğin öncesini anlatan The Dark Crystal: Age of Resistance, korkunç bir sırrı keşfeden üç genç Gelfling'in dünyayı acımasız imparatora karşı savunmak için çıktıkları zorlu bir yolculuğu konu alıyor. Jeffrey Addiss ve Will Matthews'ın yarattığı dizinin seslendirme kadrosunda ise Helena Bonham Carter, Awkwafina, Anya Taylor- Joy ve Taron Egerton gibi ünlü isimler yer alıyor. Yeni Netflix animasyon dizisi, fantastik evren sevenlerle 30 Ağustos'ta buluşacak!