Netflix Türkiye İçerik Listesi - Kasım 2019

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu olan Netflix ailesine yeni eklenen diziler ve filmlere, sevilen dizilerin yeni sezon haberlerine, yayınlanma tarihleriyle birlikte yer verdiğimiz Netflix Türkiye Kasım 2019 takvimi sizlerle!

1. The King

Babasının ölümü sonrası, genç yaşta İngiltere Krallığı ünvanını üstlenen V. Henry’nin (Timothée Chalamet) hikayesine odaklanan The King; V. Henry İngiltere Kralı olduğunda hem Fransa ile süren savaşı kazanmaya hem de saray entirikaları arasında sağ kalmaya çalışmasını konu alıyor. Joel Edgerton, Robert Pattinson ve Sean Harris gibi yıldız isimleri de kadrosunda bulunduran biyografik ve tarihi dram filmi, 1 Kasım 2019'da Netflix platformundaki yerini aldı! 

2.

18 yaşındaki otizm hastası olan Sam (Keir Gilchrist), kendi yaşıtları gibi yaşama arzusu olan ve bağımsızlık arayışı içinde olan bir gençtir. Kişisel sorunlarını aşması için yardımcı olan terapistinin yanı sıra annesi (Jennifer Jason Leigh) Sam'in büyüdüğünü kolay kolay kabul edemiyordur. Kendini bulma yolculuğunda babasından (Michael Rapaport) destek alan ve artık bir kız arkadaşı olmasını isteyen Sam'in eğlenceli macerasına tanık olduğumuz dram ve komedi dizisi Atypical, 3. sezonuyla 1 Kasım 2019'da kaldığı yerden devam ediyor! 

3. Christmas in the Wild

Oğlu üniversiteye gitmek için evden ayrıldığı sırada kocası tarafından terk edilen ve New Yorklu zarif bir kadın olan Kate (Kristin Davis) tek başına Afrika safarisine gider ve kendine yeni bir hayat amacı bulmaya çalışır. Zmbia'da yaşanan bir aksilik sırasında pilot Derek Holliston (Rob Lowe) ile yavru bir fili kurtarma görevine girişen Kate için ufukta yepyeni maceralar vardır. 1 Kasım 2019'da Netflix'teki yerini alan Holiday in the Wild, bu soğuk havalarda içinizi ısıtacak eğlencel bir romantik dram filmi! 

4.

Tam anlamıyla psikopat olan 17 yaşındaki sıra dışı genç James (Alex Lawther), okulundan öldürebileceği birini aramaya başladığı sırasa maceracı ve asi Alyssa (Jessica Barden) ile tanışır ve onu kurban olarak seçer. Mükemmel bir plan hazırlamak isteyen James, önce Alyssa'nın güvenini kazanmayı hedefler ve ona aşıkmış gibi davranır. Yaşadıkları sorunlardan sıkılan ve kaçmaya karar veren gençlerin talihsizliklerle dolu yolculuğunu konu alan The End of the F***ing World, merakla beklenen 2. sezonu ile 5 Kasım 2019'da Netflix ekranlarında olacak!

5.

80’li yılların fenomeni She-Ra dizisinden uyarlanan yapım, Adora adında yetim bir kızın sihirli bir kılıçla karşılaştıktan sonra She-Ra adında bir savaşçıya dönüşmesini ve kendisi gibi özel güçlere sahip savaşçılarla güçlerini birleştirmesini konu alıyor. She-Ra ve Güç Prensesleri'nin 5 Kasım 2019'da yayınlanacak 4. sezonunda Catra, Horde Prime gelmeden önce Ethera'yı fethetmeye ant içerken Adora ve prensesler yeni ihanetlerle baş başa kalacak. 

6. Green Eggs and Ham

Dr. Seuss'un 1960'ta yayımlanan Green Eggs and Ham romanının, günümüze uyarlanmış bir senaryosuyla 8Ekim 2019'da  Netflix üzerinden yayınlanacak animasyon dizisi Green Eggs and Ham'de; birbirinden tamamen farklı olan Guy ve Sam'in nesli tükenmekte olan bir hayvanı kurtarma macerasına tanık olacağız. 

7. The Earthquake Bird

Tokyo'da yaşayan ve sorunlu bir hayatı olan genç Lucy (Alicia Vikander), kendisi gibi sorunları olan yakışıklı fotoğrafçı Teiji'ye gönlünü kaptırır. Aralarında yoğun bir ilişki başladıktan sonra Lucy, eğlenmek için gittiği bir barda Lily (Riley Keough) ile tanışır ve zamanının çoğunu onunla geçirmeye başlar. Ancak bir gün Lily'nin ortadan kaybolması, Lucy'i şüpheli konuma düşürür ve genç kadın kendini büyük bir girdabın içinde bulur. Yönetmenliğini ve senaristliğini Wash Westmoreland'in üstlendiği Earthquake Bird, 29 Kasım 2019'da Netflix'te! 

8. Klaus

Smeerensburg'un genç ve yeni postacısı Jesper, oyuncak imalatçısı Klaus ile anlaşma yapar ve eski oyuncaklarını bedava dağıtmak üzere bağışlanmasını ister. Teklifi kabul eden Klaus, Jesper ile birlikte oyuncakları dağıtmaya başlar ve dünyanın en mutsuz olan yeri Smeerensburg'u değiştirmeye başlar. Ancak kasabaya neşe getirmelerinden rahatsızlık duyan bir grup yollarına taş koymaya kararlıdır. İspanyol yapımı eni Netflix animasyon filmi Klaus, 15 Kasım 2019'da yayında olacak.

9.

2. Dünya Savaşı ardından İngiltere'nin karışık siyasi döneminde tahta geçen Kraliçe 2. Elizabeth'in tahttaki ilk yıllarının perde arkasına değinen, siyasi rekabetler, aşk ilişkileri ve 20. yüzyıla şekil verecek olayları konu alan The Crown1964 ve 1972 yılları arasında geçecek. 17 Kasım 2019'da yayınlanacak dizinin 3. sezonunda Prenses Margaret (Vanessa Kirby) ve Roddy Llewellyn arasındaki ilişkinin yanında Margaret Thatcher’ın (Gillian Anderson) yükselişini ve Camilla Parker Bowles'ı (Emerald Fennel) izleyeceğiz.

10.

Evrenin koruyucusu olmamasına rağmen hoşlandığı kızı etkilemek için pilot üniforması giyen Gary, yalanını sürdürmek için koruyucuların çağrıldığı acil bir göreve katılır. Görev sırasında yaptığı bir hatayla 5 yıl boyunca bir uzay gemisine hapsedilen Gary, günün birinde gezegen imha etme yeteneği olan bir uzaylı olan Mooncake ile tanışır ve yıldızlararası maceralara atılırlar. Seslendirme kadrosunda Tom Kenny, Tika Sumpter ve David Tennant gibi isimerin yer aldığı Netflix animasyon dizisi Final Space 24 Kasım 2019'da Netflix'teki yerini alacak! 

11.

1940'lı yılların İspanya'sında geçen High Seas, Barbara de Braganza adlı lüks bir yolcu gemisinde her biri farklı amaçlara ve sırlara sahip bir yolcu grubunun başına gelenleri konu alıyor. Ürkütücü bir maceranın içindeki gizemli ölümlerle, Eva (Ivana Baquero) ve Carolina (Alejandra Onieva) adlı iki kız kardeşin çevresinde gelişen sırlarla dolu bir gizeme tanıklık edeceğimiz dizi, 22 Kasım 2019'da Netflix'te olacak! 

12. İrlandalı

Eski bir sendika lideriyken bir mafyaya dönüşen Frank Sheeran'ın hayatını konu alan, yüksek dozda dram ve suç içeren The Irishman, sinemaya uyarlanmasının zor olduğu iddia edilen Charles Brandt romanı "I Heard You Painted Houses"dan uyarlanıyor. Oscar ödüllü usta yönetmen Martin Scorsese'nin ellerinden çıkacak iddialı Netflix filminin başrollerinde ise Robert De Niro ve Al Pacino var. Bu Netflix yapımı suç filmi, 27 Kasım 2019'da yayında olacak!