beIN CONNECT’te İzleyebileceğiniz HBO Dizileri

Yakın zamanda beIN CONNECT'te sizlerle buluşacak veya çoktan buluşmuş olan en keyifli HBO yapımı diziler bu listede!

Birbirinden başarılı isimlerin imzasını taşıyan ve alışılagelmişin dışında konularıyla dikkat çeken en iyi HBO dizilerini sizler için derledik. İşte 2020 Haziran ayına kadar beIN CONNECT’te yer almaya hazırlanan veya hemen şu an izleyebileceğiniz HBO dizileri! Üstelik 30 gün boyunca denemesi bedava!

 

beIN CONNECT'in arşivinde yer alan tüm film ve dizileri keşfetmek için tıkla!

1. Westworld

Bugüne dek 43 Emmy adaylığıyla dikkatleri üzerine çeken bilim kurgu dizisi Westworld, geleceğin dünyasındaki zengin müşterilere hitap edecek şekilde özel olarak kurulmuş bir tür panayır gibi dizayn edilmiş özel bir kasabayı konu alıyor. Parkın ana bilgisayarında yaşanan bir sorun nedeniyle farklı zaman dilimlerine ait savaş robotlarının serbest kalmasıyla işler gittikçe karışmıştır. Dizinin nefes kesen 2. sezon finalinde; bazı robotların son nefesini verdiklerine, birçoğunun ise Vahşi Batı’nın ötesine geçtiklerine, gerçek hayata karıştıklarına tanık olmuştuk. Halihazırda dikkat çeken birçok ismin yer aldığı kadrosuna bu sezon Aaron Paul ve Vincent Cassel'ın da dahil olduğu Westworld 3. sezonu, beIN CONNECT'te sizlerle!

2. Run

Fleabag ve Killing Eve'in yaratıcılığını üstlenen Phoebe Waller-Bridge'in iki dizide de birlikte çalıştığı Vicky Jones'un ellerinden çıkan yeni romantik komedi dizisi Run, monoton hayatının içinde sıkışıp kalan Ruby'nın (Merritt Wever) üniversite yıllarındayken bir gün birlikte kaçıp yeni bir hayata başlayacaklarına dair anlaşma yaptığı eski sevgilisi Billy'den (Domhnal Gleeson) 17 yıl sonra hiç beklemediği bir anda gelen mesajla atıldığı macerayı konu alıyor. 13 Nisan 2020'de beIN CONNECT'te izleyebileceğiniz bu tatlı hikaye içinizi ısıtacak!

3. The Plot Against America

Philip Roth'un aynı adlı romanından ekranlara uyarlanan The Plot Against America, faşizmin hakim olduğu bir ortamda yaşamını sürdürmek zorunda olan Yahudi bir aileyi merkezine alıyor. Irkçı bir siyasetçi olan Charles Lindberg'ün (Ben Cole) Amerika başkanı olmasıyla ülkenin bütük bir faşizm dalgasına sürüklenmesine bu Yahudi ailenin gözlerinden tanık olacağız. David Simon ve Ed Burns'ün imzasını taşıyan alternatif bir Amerika tasvirini izleyeceğimiz yeni mini dizinin oyuncu kadrsounda ise Wiona Ryder, John Turturro, Zoe Kazan ve Morgan Spector gibi isimler yer alıyor.

The Plot Against America, beIN CONNECT'te!

4. I Know This Much Is True

I Know This Much Is True

Wally Lamb'ın aynı adlı romanından uyarlanan I Know This Much Is True, 20. yüzyılın Amerika'sında geçen birbirinden oldukça farklı karakterlere sahip olan ikiz kardeşler Dominick ve Thomas üzeriden ihanet, fedakarlık ve affetme konularına değinecek bir dram dizi. Blue Valentine ve The Place Beyond the Pines filmleriyle adından söz ettien Derek Cianfrance'in yazıp yönettiği dizide ikiz kardeşleri Emmy ödüllü Mark Ruffalo canlandırırken başarılı oyuncuya Melissa Leo, Imogen Poots, Juliette Lewis ve Kathryn Hahn gibi tanınmış oyuncular eşlik ediyor. 29 Nisan 2020'de beIN CONNECT'te yayınlanmaya başlayacak olan I Know This Much Is True, şu anlık 6 bölümden oluşması planlanan bir mini dizi olarak izleyenlerin beğenisine sunulacak.