Bir Avuç Deniz

Bir Avuç Deniz (2011) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.0
/ 10
502 oy

11 Mart 2011

DramRomantik

117 Dak.PT117M

Leyla Yılmaz

320 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Bir Avuç Deniz, Deniz isimli bir kızın; Deniz’e aşık Mert’in; Mert’e aşık Deniz ve Dilek’in; belki de hepsinden önemlisi, oğlu Mert’e aşık Rana Hanım’ın hikayesi. Bir avuç aldığımız deniz, gerçekten deniz midir? Tutkularımızın sınırı nerede? Sinema dağıtımı Cinefilm tarafından  yapılacak “Bir Avuç Deniz” Mart 2011’de vizyona girecek.

Filmi Ekleyen siwan-perwer
Popüler Yorumlar
sinamaturk16 (Amatör) | 16 Mart 2011, 13:00

bu kadar saçma sapan ilişkiler yumağı yazık gerçekten harcanan paraya,geçen zamana, verilen emeğe çok yazık. film baştan saçmalıkla başlıyor ve saçmalıkla bitiyor. filmde Engin altan düzyatan herkese seni seviyorum diyor film boyunca dilek seni seviyorum, deniz seni seviyorum, anne seni seviyorum. bide berrak tüzünataç var oda çok çılgın amann çok gibi param var bide felsefe okudum hayatın sırrını çözdüm benden akıllısı yok her istediğimi yaparım modunda badi badi ağzını burnunu yaya yamulta bişeyler yapmaya çalışıyor. bide rana hanım var çok seviyor oğlunu bide orkideleri ,bide çok kültürlü çok hanım çok zarif falan filan. akılılara zarar sahneleri var,nasıl bir mantıkla çekilmiş çözemedim. rana hanım ve mete bankta konuşuyor rana hanım diyorki\\\'\\\' gel sana orkidelerimi göstereyim\\\'\\\' bizde zannediyoruz ki bi yer var sera gibi böle büyük oraya gidecek hoppalaa tam 3 adım yürüyorlar \\\'\\\'işte burda\\\'\\\' diyor annesi saksılarda yerde duran 10 tane orkide!! bank\\\'ın hemen yanında zaten ne göstermesi herkes görüyor. rana hanım denizi balkondan atıyor deniz kanlar içinde yerde ölmek üzere ama oda ne rana hanım geliyor denizin burnunu mıncırıyor, niye yaşama şansı kalmasın diye hımm çok enteresan... deniz intihar ediyor mete alt kata annesine gidiyor kapıyı açıyorlar mete \\\'\\\' deniz intihar etti\\\'\\\' diyor babasına \\\'\\\'ne olur kurtar onu\\\'\\\' diyor hımm diyoruz demek ki metenin babası doktor müdahale edicek \\\'\\\'ambulansı arıyım\\\'\\\' diyor babasıda !!! dumur oluyoruz ve daha anlatmakla bitmicek böyle bir sürü sahne. yazık bu filme harcanan parayla kimbilir kaçtane evsiz barksız insan mutlu olurdu...

5
+27
sqandal (Amatör) | 13 Mart 2011, 20:30

filmi izledim inanılmaz kötü bi film konusu da o kadar abartılacak kadar qüzel değil

4
+22
Tüm yorumlar (322)
Leoonidas (Amatör) | 15 Nisan 2014, 22:10

Acayip sıkıcı bir filmdi hiç beğenmedim.senaryonun işlenmesi kötüydü.özellikle diyaloglar beni baydı.boşa geçen vakit.tavsiye etmem.

Cevap Yaz
0
0
tugbaemr (Amatör) | 10 Nisan 2014, 16:54

Filmi,sonuna kadar merak içinde izledim..SEvmeyeni seveninden çok olmuş,anlıyorum ama benim için "tutarlı senaryo ", "iyi bağlanmış son" kriterleri "merak uyandıran akış" tan sonra geliyor..O nedenle benim için "olmuş" bir filmdir..

Cevap Yaz
0
0
yilmazbahadir (Amatör) | 15 Mart 2014, 17:22

sevenler pek olmamış bu filmi ama ben sevdim

Cevap Yaz
0
0
npls (Figuran) | 12 Mart 2014, 01:32

tmm çok iyi değil belki ama yazıldığı gibi de berbat değil ben çok yabancı film izledim bu filmden kat ve kat kötü biz istiyoruz ki her türk film dört dörtlük olsun konu muhteşem oyunculuklar şahane olsun ama olmuyor işte...

Cevap Yaz
0
0
hardboy (Figuran) | 06 Mart 2014, 16:39

göze hitab eden bir film:) başka da bişey yok sıkıcı ve zaman kaybı.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz