Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı

7,6 587 oy

Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı Film Konusu

Ben Stiller’ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünde yer aldığı Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı filminde; herkesin iyi hissetmesi için gereken potansiyelin içinde bir yerlerde gizlendiği anlatılıyor.
Büyük bir derginin fotoğraf negatif bölümünde çalışan Walter (Stiller), sessiz sakin hayatına devam etmektedir. Dergide yeni işe başlamış Cheryl'dan (Kristen Wiig) hoşlansa da ona bunu bir türlü söyleyememektedir. Bir yandan da kendini sürekli komik ve şok eden gerçek üstü hayallerin ana kahramanı olarak görmektedir.
Günün birinde dergi el değiştirir ve basılı bölümün kapanacağı duyurulur. Dergi son bir veda sayısı çıkaracaktır, bu nedenle dergiye uzun yıllardır fotoğraflarıyla destek veren Sean O'Connell (Sean Penn) çok özel bir son çalışma gönderir. Ancak çalışmasının en önemli parçası olan 25. kare kayıptır ve Walter bu kareyi bulabilmek için çok kısıtlı bir zamana sahiptir. Walter Mitty, yalnızca hayallerinde gördüğü bu maceraya gerçek hayatta da atılmak zorundadır.

Devamını Oku

Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: John Goldwyn , Samuel Goldwyn Jr. , Stuart Cornfeld , Ben Stiller Favori: 364 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 911 kullanıcı Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı filmini izledi Filmi Ekleyen: dirty54