Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler (5 - 11 Şubat)

Netflix Türkiye 5 - 11 Şubat 2024 haftasında en çok izlenen 10 diziyi açıkladı!

Netflix Türkiye, her hafta olduğu gibi platformda en çok izlenen dizileri listeledi. Listede başı bu hafta da "Kübra" çekerken onu 2. sırada yine "Griselda" takip ediyor.

"Netflix'te ne izlesem?" diye düşünenler için platformun en popüler içerikleri belki de bir fikir oluşturabilir.

Kaynak: Netflix Top 10

1. Kübra

1. Sezon

Dizi, Kübra isimli kullanıcıdan mesaj almasıyla kız arkadaşıyla iletişimi gerilen Gökhan'ı (Çağatay Ulusoy) takip ediyor. Bu iletişim sayesinde her şey değişecek ve beklenmedik bir şey yaşanacaktır.

2. Griselda

Orijinal İsmi: Griselda

Tür: Dram , Suç
Yönetmen: Andrés Baiz
Yapımı: 2024 - ABD

Mini-Dizi

Mini dizi, zekası ve hırsıyla tarihin en çok para kazanan uyuşturucu kartellerinden birini kuran Kolombiyalı iş kadını Griselda Blanco'nun (Sofia Vergara) hayat öyküsünden esiniyor.

3. Büyük İskender Nasıl Büyük Oldu?

Orijinal İsmi: Alexander: The Making of a God

Tür: Belgesel , Dram
Yapımı: 2024 - İngiltere

1. Sezon

Uzmanlarla yapılan röportajları sürükleyici canlandırmalarla birleştiren bu belgesel drama, Büyük İskender'in sıra dışı hayatını ve dünyayı fethetme arzusunu gözler önüne seriyor.

4. Young Sheldon

Orijinal İsmi: Young Sheldon

Süre: 22dk
Tür: Aile , Komedi
Yapımı: 2017 - ABD

1. Sezon

"The Big Bang Theory"de izleyicinin sevgisini kazanan Sheldon Cooper'ın çocukluk yıllarına yolculuk ediyoruz

5. Rick and Morty

Orijinal İsmi: Rick and Morty

Süre: 22dk
Yönetmen: Juan Jose Meza-Leon
Yapımı: 2013 - ABD

7. Sezon

Çılgın bilim insanı Profesör Rick ve torunu Morty’nin boyutlar arası tuhaf ve tehlikeli yolculuklarını konu alan yetişkinlere yönelik çizgi dizi.

6. Doktor House

1. Sezon

Dr. Gregory House (Hugh Laurie), New Jersey'deki Princeton-Plainsboro Hastanesi'nin Tıbbi Tanı Uzmanlığı Departmanı'nın başındaki doktordur. Kendini aşırı beğenmesi, takıntılı davranışları, insanları önemsememesi ve boşvermişlik gibi davranışlarına rağmen ünü dört bir yana nam salmış çok başarılı bir doktor. Kurduğu ekiple hiç kimsenin tanı koyamadığı hastalara tanı koyarak onların hayatlarını kurtarır.

7. Beni Kandıramazsın

Orijinal İsmi: Fool Me Once

Tür: Dram , Gizem , Suç
Yönetmen: Nimer Rashed , David Moore
Yapımı: 2024 - İngiltere

Mini-Dizi

Eski bir asker olan Maya (Michelle Keegan), gizlice yerleştirilmiş bir dadı kamerasında öldürüldüğünü sandığı eşini görünce kökeni geçmişe uzanan ölümcül bir komployu keşfeder.

8. Sürekli Dizi

Sürekli Dizi

1. Sezon

Parkta çalışan Mordekay adlı karga ve Rigby adlı rakun hergün yeni bir olay yaratıp işten kaytarırken müdürleri Benson'ı öfkeden çıldırtır ancak patronu Pip'in gönlünü almayı başarırlar.

9. Berlin

1. Sezon

Berlin'in (Pedro Alonso) altın çağında, onu hayatta tutan şeyler aşk ve paradır. Bir sonraki büyük soygunu 44 milyon değerinde mücevher ikramiyesi olacaktır.

10. One Day

Mini-Dizi

1988 yılında Edinburgh'da mezun oldukları gece tanışan Emma (Ambika Mod) ve Dexter'in (Leo Woodall) ertesi gün yolları ayrılır. Fakat yolları tekrar kesişecektir.