Netflix Türkiye İçerik Listesi - Aralık 2019

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu olan Netflix ailesine yeni eklenen diziler ve filmlere, sevilen dizilerin yeni sezon haberlerine, yayınlanma tarihleriyle birlikte yer verdiğimiz Netflix Türkiye Aralık 2019 takvimi sizlerle!

1. A Christmas Prince: The Royal Baby

Noel'in Aldovia'ya getirdiği muhteşem bir hediye var: bir kraliyet bebeği! Ama her şeyden önce, Kraliçe Amber'in (Rose McIver), kayıp bir barış anlaşmasını bulması ve monarşiyle ilişkili bir gizemi çözerek ailesini ve krallığı kurtarması gerekiyor. Noel Prensi: Kraliyet Bebeği, 5 Aralık 2019'da Netflix'te hayranlarıyla buluştu! 

2. V-Wars Sezon 1

En yakın arkadaşı Michael Fayne'in (Adrian Holmes) kaptığı gizemli bir virüsle insanları yiyen veya dönüştüren bir vampire dönüşmesiyle arkadaşıyla karşı karşıya gelmek zorunda kalan Doktor Luther Swann (Ian Somerhalder), çok hızlı yayılan ve toplumu iki kutba ayıran bu durumu çözüme kavuşturmaya çalışacaktır. Jonahan Maberry ve Alan Robinson'ın çizgi romanından uyarlanan vampir temalı V Wars, 5 Aralık'ta Netflix ekranlarındaki yerini aldı! 

3. Marriage Story

Bir yönetmen ve onun oyuncu olan eşinin New York'tan Los Angeles'a kadar uzanan yıpratıcı ve dokunaklı ayrılık hikayesini anlatan filmin başrollerini Scarlett Johansson ve Adam Driver paylaşıyor. Akademi ödüllü yönetmen Noah Baumbach'ın ellerinden çıkan ve Laura Dern, Ray Liotta ve Alan Alda gibi yıldız isimlerin de rol aldığı Netflix dram filmi Marriage Story, 6 Aralık'ta yayınlandı. 

4. Virgin River

Sakin bir yaşam sürme arayışında olan hemşire Melinda Monroe (Alexandra Breckenridge), Los Angeles'tan Kuzey Kaliforniya'nın uzak bir kasabasına taşınır. Hayatında yeni bir sayfa açmaya kararlı olan Melinda, kasaba hayatının düşündüğü kadar basit olmadığını keşfederken kendini hiç beklemediği durumların içinde bulacak ve farklı insanlarla karşılaşacaktır. Robyn Carr'ın 20 romanlık kitap serisinden uyarlanan Virgin River, 6 Aralık'ta Netflix'te yayınlandı.

5. 6 Underground

Kendilerine ölü süsü veren 6 kişilik milyarder bir ekibin, kanun dışı yollarla suçluları alt etmesini konu alan ve yönetmen koltuğunda Michael Bay'in oturduğu Netflix'in yüksek bütçeli yeni aksiyon filmi 6 Underground, 13 Aralık 2019'da izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Kadrosunda Ryan Reynolds, Adria Arjona, Melanie Laurent, Manuel Garcia-Rulfo, Corey HawkinsBen Hardy ve Dave Franco gibi ilgi çekici isimlerin bulunduğu filmin senaryosunu ise Deadpool'un senaristleri Paul Wernick ve Rhett Reese kaleme aldı. 

6. The Witcher

İnsanların canavarlardan daha kötü olduğu bir dünyada kendine bir yer arayan mutasyona uğramış bir canavar avcısı Rivaylı Geralt'ın (Henry Cavill) kaderi, güçlü bir büyücü ve tehlikeli sırlarla dolu bir prensesle kesişir. Gitgide daha dengesiz bir yer haline gelen Kıta'daki yollarını arayan bu üçlünün maceralarını konu alan aynı isimli bir oyun serisinden uyarlanan The Witcher, 20 Aralık 2019'da izleyicilerin beğenisine sunulacak.

7. The Two Popes

Kilisenin izlediği yoldan memnun olmayan Kardinal Bergoglio (Jonathan Pryce), emekli olmak için Papa Benedict'ten (Anthony Hopkins) izin ister. Skandallarla boğuşmakta olan Papa Benedict, Katolik Kilisesi'nin temellerini sarsacak bir sırrı ortaya çıkarmak için gelecekteki halefini çağırır ve Vatikan duvarları ardındaki birbirinden çok farklı olan bu iki adamın ortak bir noktada buluşma macerasına tanık olacağımız The Two Popes, 20 Aralık 2019'da Netflix'te olacak! 

8.

Günümüzden 30 yıl sonra, uzayda kolonileşme artık gerçekleşmiştir ve Robinson ailesi artık yaşanamaz hale gelen dünyamızdan ayrılıp daha iyi bir gezegende yeni bir yaşam kurmak üzere seçilmişlerdir. Ancak kendileriyle birlikte yola çıkan pek çok kolonici yeni evlerine varamadan beklenmedik bir kaza yaşar ve orijinal hedeflerinden ışık yılları uzakta başka bir gezegene düşerler. Bu gezegende hayatta kalmak ve bir an önce diğer kolonicilere katılmak için verdikleri engellerle dolu mücadele, 24 Aralık 2019'da yayınlanacak 2. sezonu ile kaldığı yerden devam ediyor. 

9.

İnterneti ve sosyal medyayı sevdiği kadına yaklaşmak ve onunla ilgili en mahrem detayları toplamak için kullanan ve büyüleyici bir kadını çabucak takıntı haline getiren Joe Goldberg'in (Penn Badgley) dudak uçuklatan hikayesini konu alan Caroline Kepnes'in aynı adlı romanından uyarlanan You, izleyiciler tarafından çok beğenilmişti. Sevdiği kadına ulaşmak için karşısına çıkacak her engeli ve kişiyi sessizce ve gaddarca ortadan kaldıracak kadar takıntılı olan Joe'nun Los Angeles'ta yeni bir hayata başlamaya çalışmasını izleyeceğimiz dizinin 2. sezonu 26 Aralık'ta Netflix ekranlarında olacak! 

10.

Genç ve güzel bir ressam olan Atiye'nin (Beren Saat) tüm düzeni bir gün dünyanın en eski tapınağı olarak bilinen Göbeklitepe’ye gerçekleştirdiği gezi ile tamamen değişir. Göbeklitepe'ye yaptığı bu turistik amaçlı gezi sırasında, Erhan (Mehmet Günsür) adındaki bir arkeolog, Atiye ile Göbeklitepe arasında mistik bir bağ olduğunu fark eder. Hayli ilgisini çeken bu gizemli olayın peşine düşmeye karar veren Atiye'nin, antik tapınaktaki geçmişini arama macerasını 27 Aralık 2019'da izleyeceğiz!