Nisan'da Netflix'e Gelecek En Dikkat Çekici Yapımlar

Nisan ayı ile birlikte yeni diziler ve başarılı filmler Netflix ekranlarından izleyici ile buluşuyor. Komediden drama, fantastik dizilerden, belgesellere yepyeni içerikleri ile Nisan ayına iddialı bir giriş yapan Netflix herkesi ekran başına davet ediyor.

Sizin için hazırladığımız “Nisan'da Netflix'e Gelecek En Dikkat Çekici Yapımlar” listemize göz atmadan izlemeye başlamayın!

1. Gölge ve Kemik

Sonsuz iki karanlık bariyer tarafından bölünmüş bir dünyada, genç bir asker ve haritacı olan Alina Starkov, içinde saklı bir gücü keşfeder. Bu güç sayesinde dünyasını birleştirmeye çalışan Alina’ya karşı tehlikeli güçler bir takım planlar kurar. Serseriler, hırsızlar, suikastçılar ve azizler artık bir savaşın içindedir ve bu savaşı kazanmak için büyüden fazlası gerekir.

"Gölge ve Kemik" 23 Nisan 2021 tarihinden itibaren Netflix üzerinden yayınlanacak.

2. Concrete Cowboy

15 yaşındaki Cole (Caleb McLaughlin), Detroit’te bulunan okulundan atıldıktan sonra, Kuzey Philadelphia’ya uzun zamandır görüşmediği babası Harp (Idris Elba) ile birlikte yaşamak üzere yola çıkar. Harp burada atların rehabilitasyonu üzerinde çalışarak huzur bulmaktadır. Fletcher Sokağı Ahırları’nda bu görevi yaparken bir yandan da mahallenin güvenliğini sağlamaktadır. Bu topluluk neredeyse 100 yıldır mahalledeki huzuru korur. Babasının topluluğuna olan saygısı gün geçtikçe artan Cole, bir yandan da belalı kuzeni Smush (Jharrel Jerome) ile tekrar arkadaş olmaya başlar. Cole hayatının merkezine bu topluluğu koymaya karar vermişten mahalleyi nezihleştirme çalışmaları ile mücadele eder.

"Concrete Cowboy" 2 Nisan 2021 tarihinden itibaren Netflix üzerinden yayınlanacak.

3. Thunder Force

Süper güçlere sahip kötülerin insanlara korku saldığı bir dünyada bir normal insanlara süper güç vermenin yolunu bulur. Fakat bilim insanı Emily Stanton yanlışlıkla en iyi arkadaşını bu güçlerle donattığında, bu iki kadın ilk süper kahraman takımını oluşturur. Thunder Force ismini verdikleri bu takım kötülükle savaşmalı ve Chicago’yu Kral’ın ellerinden kurtarmalıdır.

"Thunder Force" 9 Nisan 2021 tarihinden itibaren Netflix üzerinden yayınlanacak.

4. This Is a Robbery: The World’s Biggest Art Heist

1990 yılında polis kılığına girmiş iki adam Boston’da bulunan bir müzeye içinde bulunan sanat eserlerini çalmak üzere yola çıkar. Tarihin gördüğü en büyük soygunlar arasında olan bu olayın derinlikleri gözler önüne seriliyor.

"This Is a Robbery: The World’s Biggest Art Heist" 7 Nisan 2021 tarihinden itibaren Netflix üzerinden yayınlanacak.

5. Dad Stop Embarrassing Me

Bekâr bir baba ve bir kozmetik markası sahibi, genç kızı yanına taşındıktan sonra babalık duygularını kontrol edemediğini fark eder.

"Dad Stop Embarrassing Me" 14 Nisan 2021 tarihinden itibaren Netflix üzerinden yayınlanacak.

6. Worn Stories

Bu komik, samimi ve dokunaklı belgesel dizisinde gerçek insanlar, en anlamlı kıyafetlerinin etrafındaki büyüleyici ve ilginç hikayeleri ortaya çıkarıyor.

"Worn Stories" 1 Nisan 2021 tarihinden itibaren Netflix üzerinden yayınlanacak.

7. Ride or Die

Rei lisede öğrenci olduğu zamanlardan bu yana Nanae’ye aşıktır. Nanae için cinayet bile işleyen Rei’nin gözü ondan başkasını görmez. Nanae, Rei’nin bu halinden korkar, Rei ise Nanae’yi kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

"Ride or Die" 15 Nisan 2021 tarihinden itibaren Netflix üzerinden yayınlanacak.

8. The Stand-In

Bir oyuncu olan Candy’nin hakkında bir yıllık rehabilitasyon kararı çıkmıştır. Bunun üzerine kendine çok benzeyen bir dublörü yerine geçmesi için ikna eder. Candy’ye çok benzeyen bu kadın anlaşmayı bozar ve Candy’nin kimliğini, kariyerini ve erkek arkadaşını çalmaya karar verir.

"The Stand-In" 10 Nisan 2021 tarihinden itibaren Netflix üzerinden yayınlanacak.

9. Arkadaştan Öte

New York'ta yaşayan bir insan kaynakları yöneticisi olan Jamie (Mila Kunis) müşterisi için Los Angeles'tan yetenekli sanat direktörü Dylan ile anlaşma yapmaya çalışmaktadır. New York'ta geçirdikleri keyifli bir akşamın ardından anlaşma yapılır ve Dylan New York'a gelir. Kısa sürede yakın bir arkadaşlık kuran ikili, arkadaşlıklarını fiziksel düzleme taşımaya karar verir, ancak bunu aralarında bir aşkın doğmasına engel olarak yapacaklardır. Kısa süre sonra farkedecekleri üzere, ikisini birbirinden ayırmak hiç kolay olmayacaktır.

"Arkadaştan Öte" 1 Nisan 2021 tarihinden itibaren Netflix üzerinden yayınlanacak.

10. Kızıl Tepe

Umut vadeden, ancak yaşadığı aile faciasının ardından çocukluğundan beri tanıdığı arkadaşına duyduğu sevgiyle yeni tanıştığı bir yabancının çekiciliği arasında kalan Edith Cushing (Mia Wasikowska) zor bir karar vermek durumunda kalır. Geçmişinde yaşadığı talihsiz hatıralardan uzaklaşabilmek için çok da fazla tanımadığı Thomas ile evlenir. Ancak bu tuhaf evin adeta "hafızası" vardır.

"Kızıl Tepe" 16 Nisan 2021 tarihinden itibaren Netflix üzerinden yayınlanacak.