Temmuz Ayında Netflix’e Gelecek En İyi Film ve Diziler

Popüler dizi ve film platformu Netflix, Temmuz 2022 takvimini açıkladı.

Heyecanla beklenen, "Stranger Things" 4. sezon, 2. kısım, Netflix'in yeni yerli yapımı "Zeytin Ağacı" ve Russo kardeşlerin Ryan Gosling ile Chris Evans'ı başrole taşıdığı "The Gray Man" bu ay kataloğa eklenecekler arasında. Haziran ayı listesine halen göz atmadıysanız kaçırdığınız yapımları buradan görebilirsiniz.

Bu listede ise sizin için Temmuz ayında Netflix'e gelecek en iyi dizi ve filmleri derledik. İyi seyirler...

1. Stranger Things

Dizi - 4. Sezon, 2. Kısım - 1 Temmuz

Heyecanla beklenen 4. sezonun 2. kısmında, kahramanlarımız Vecna ile savaşlarından galip çıkabilecekler mi?

2. Merhaba, Hoşça Kal ve Yaşadığımız Her Şey

Film - 6 Temmuz

Üniversiteden önce pişman olmadan ve kalp kırmadan ayrılmak üzere bir anlaşma yapan Clare ve Aidan, aşka bir şans daha verecek mi?

3. Deniz Canavarı

Film - 8 Temmuz

Genç bir kız ondan habersiz gemisine saklanıp, gelmiş geçmiş en tehlikeli canavarla dost olunca, efsanevi bir deniz canavarı avcısının hayatı altüst olur.

4. D.B. Cooper: Where Are You?!

Dizi - 1. Sezon - 13 Temmuz

24 Kasım 1971'de Northwest Airlines yolcu jetini kaçıran ve 200.000 dolar ile kaçan Cooper'ı bulmak için 50 yıllık arayış takip ediliyor.

Marina Zenovich tarafından yönetilen DB Cooper: Where Are You?!  DB Cooper'ın ilginç vakasını araştırıyor.  İlk fragmanı yayınlanan bu gerçek suç belgesi, 24 Kasım 1971'de Northwest Orient Airlines Flight 305'i devralan gizemli hava korsanına odaklanıyor.

Biletini "Dan Cooper" takma adıyla satın alan kimliği belirsiz adam, Boeing 727 uçağında 200.000 ABD dolarını zorla fidye olarak aldı ve Mexico City'ye uçulmasını istedi, ancak Washington'un güneybatı kısmını paraşütle atladı. DB Cooper'ın başına gelenleri, kimliği ve fikri, halen Amerikan tarihinin en büyük gizemlerinden biri olmaya devam ediyor.

5. Resident Evil: Biohazard

Dizi - 1. Sezon - 14 Temmuz

T-virüsünün keşfedilmesinden neredeyse otuz yıl sonra yaşanan bir salgınla Umbrella Corporation'ın karanlık sırları ortaya çıkar. Korku oyunu serisinden uyarlandı.

6. Kung Fu Panda: Ejderha Şövalye

Dizi - 1. Sezon - 14 Temmuz

Bu animasyon çocuk dizisinde şakacı Po, dört güçlü silahı bulup dünyayı kurtarmak için kuralcı bir İngiliz şövalyesiyle birlikte destansı bir yolculuğa çıkar.

7. İkna

Film - 15 Temmuz

Züppe ailesiyle birlikte iflasın eşiğinde yaşayan Anne Elliot, modern anlayışlara sahip, uyumsuz bir kadındır. Bir zamanlar gönderdiği atılgan Frederick Wentworth hayatına geri döndüğünde, Anne geçmişi geride bırakmak ya da ikinci şanslar söz konusu olduğunda kalbini dinlemek arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

8. The Gray Man

Film - 22 Temmuz

CIA ajanı Court Gentry (Ryan Gosling), kusursuz suikastleriyle bir efsane haline gelmek üzeredir, ancak üstleri tarafından verilen bir kararla avcıdan ava dönüşür. Soğuk kanlı katil Lloyd Hansen (Chris Evans) peşindedir. Court Gentry'nin kendine kurulan komployu ortaya çıkarması ise çok uzun sürmeyecektir. Her şeye rağmen müşterisini hayatta tutmaya çalışan Gentry, aynı zamanda kendi ailesinin emniyetini de sağlamalıdır.

9. Uncoupled

Dizi - 1. Sezon - 29 Temmuz

Uzun süreli partneri tarafından aniden terk edilen New Yorklu bir emlakçı, 40'larındaki bekâr bir adam olarak yeniden flört etmeye başlamak zorunda kalır.

10. Zeytin Ağacı

Dizi - 1. Sezon - 29 Temmuz

3 yakın arkadaş önce Ayvalık’a sonra da yeniden şekillendirdikleri geleceklerine doğru yolculuğa çıkar.