Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler (14 - 20 Kasım)

Netflix Türkiye 14 - 20 Kasım 2022 haftasında en çok izlenen 10 diziyi açıkladı!

Netflix Türkiye, her hafta olduğu gibi platformda en çok izlenen dizileri listeledi. Listede başı bu hafta "Dark"ın yapımcılarının imzasını taşıyan "1899" çekerken onu 2. sırada, 5. sezonuyla "The Crown" izledi.

"Netflix'te ne izlesem?" diye düşünenler için platformun en popüler içerikleri belki de bir fikir oluşturabilir.

1. 1899

1. Sezon

Londra'dan New York'a eski kıtayı terk etmek üzere batıya giden bir göçmen gemisinde insanlar, yeni yüzyıla ve yurtdışındaki geleceklerine dair umut doludurlar. Fakat, açık denizde yüzen başka bir göçmen gemisi keşfettiklerinde, yolculukları beklenmedik bir yola sapar. Gemide buldukları şey, vaat edilmiş topraklara geçişlerini korkunç bir kabusa çevirecektir.

 

2. The Crown

5. Sezon

İngiliz Kraliyet ailesinin hayatının iç yüzüne kurgusal bir pencereden ışık tutan "The Crown" 5. sezonunda 1991 ve 1997 yılları arasına odaklanıyor.

 

3. Warrior Nun

2. Sezon

Gözlerini morgda açan yetim bir genç, Hale Taşıyıcısı olarak Şeytan avcısı rahibelerin gizli tarikatına seçildiğini ve süper güçlere sahip olduğunu öğrenir.

 

4. Élite

6. Sezon

Okullarının yıkılmasıyla seçkin bir özel okula gitmeye hak kazanmış işçi sınıfından olan 3 gencin okulun zengin öğrencileriyle çatışması, sınıf arkadaşlarından birinin öldürülmesi ile gerilimin dozunu iyice artıracaktır. 

 

5. Kadim Uygarlıklar

Orijinal İsmi: Ancient Apocalypse

Süre: 30dk
Tür: Belgesel
Yönetmen: Marc Tiley
Yapımı: 2022 - İngiltere

1. Sezon

Gazeteci Graham Hancock dünyayı dolaşarak, geçmişi son Buz Devri'ne kadar uzanan gizemli, kayıp uygarlıklara dair kanıtlar arıyor.

 

6. Warrior Nun

1. Sezon

Gözlerini morgda açan yetim bir genç, Hale Taşıyıcısı olarak Şeytan avcısı rahibelerin gizli tarikatına seçildiğini ve süper güçlere sahip olduğunu öğrenir.

 

7. DAHMER - Canavar: Jeffrey Dahmer’ın Hikâyesi

Orijinal İsmi: Monster: The Jeffrey Dahmer Story

Tür: Dram , Suç
Yönetmen: Carl Franklin , Janet Mock
Yapımı: 2022 - ABD

1. Sezon

Milwaukee Canavarı'nın hikayesi, kurbanların ve Wisconsin'de uzun süre devam eden bir ölüm çılgınlığına sebep olan polis beceriksizliğinin bakış açısından anlatılıyor.

 

8. Andropoz

1. Sezon

Andropozun başlangıcında, 50'sinde bir aile babası değişime takıntılı hale gelir ve mutluluğun peşinden gitmeye karar verir. 

 

9. The Crown

1. Sezon

2. Dünya Savaşı ardından İngiltere'nin karışık siyasi döneminde tahta geçen Kraliçe 2. Elizabeth'in tahttaki ilk yıllarının perde arkasına değinen dizide, siyasi rekabetler, aşk ilişkileri ve 20. yüzyıla şekil verecek olaylar anlatılıyor.

 

10. Gözcü

Orijinal İsmi: The Watcher

Süre: 48dk
Tür: Dram , Gizem
Yapımı: 2022 - ABD

1. Sezon

Hayallerindeki eve taşınan evli bir çift, "Gözcü" imzalı bir takipçiden gelen korkunç mektuplarla tehdit edilmeye başlar.