Şubat Ayında Netflix’e Gelecek En İyi Film ve Diziler

Netflix, Şubat 2023 kataloğunu açıkladı!

Bu ay kataloğa eklenecekler arasında 4. sezonu ile hit dizi “YOU”, Nejat İşler’in başrolde olduğu “İyi Adamın 10 Günü” filmi, ve romantik-komedi filmlerini sevenleri mutlu edecek “Your Place or Mine” gibi yapımlar yer alıyor. Ocak ayı listesine halen göz atmadıysanız kaçırdığınız yapımları buradan görebilirsiniz.

Bu listede ise sizin için Şubat ayında Netflix'e gelecek en iyi dizi ve filmleri derledik.

İyi seyirler.

1. Rick and Morty

Orijinal İsmi: Rick and Morty

Süre: 22dk
Yönetmen: Juan Jose Meza-Leon
Yapımı: 2013 - ABD

Dizi - 6. Sezon - 1 Şubat

Çılgın bilim insanı Profesör Rick ve torunu Morty’nin boyutlar arası tuhaf ve tehlikeli yolculuklarını konu alan yetişkinlere yönelik çizgi dizi.

2. Denizlerin Kızı

Orijinal İsmi: True Spirit

Süre: 109dk
Tür: Dram , Macera , Tarih
Yönetmen: Sarah Spillane
Yapımı: 2023 - ABD , Avustralya

Film - 3 Şubat

Avustralyalı genç denizci Jessica Watson, tek başına dünya çapında yelken açan en genç kişi olmaya karar verdiğinde, birçok kişi onun başarısız olmasını bekler. Onun yelken koçu ve akıl hocası Ben Bryant ve ailesinin desteğiyle Jessica, 210 gün boyunca dünyanın en zorlu sularından bazılarında seyrederek imkansız olduğu düşünülen şeyi başarmaya kararlıdır.

3. Class

Dizi - 3 Şubat

Yoksul bir mahallede yaşayan üç öğrenci, Delhi'nin seçkinlerinin gittiği özel bir okula yazılır. Buradaki karanlık sırlar ve dedikodular, sonunda bir cinayete yol açar.

4. Infiesto

Orijinal İsmi: Infiesto

Süre: 96dk
Tür: Suç
Yönetmen: Patxi Amézcua
Senarist: Patxi Amézcua
Yapımı: 2023 - İspanya

Film - 3 Şubat

Koronavirüs hayatları altüst ederken iki dedektif, sorumlularını inatla bulmaya çalıştıkları kaçırılma olayının uğursuz bir düzenin parçası olduğunu fark eder.

5. Babam Bir Ödül Avcısı

Orijinal İsmi: My Dad the Bounty Hunter

Yapımı: 2023 - ABD , Fransa

Dizi - 9 Şubat

Sıradan biri gibi görünen babalarının aslında galaksiler arası bir ödül avcısı olduğunu keşfeden iki çocuğun çılgın uzay maceralarını konu alıyor. Birlikte tehlikeli uzaylıları savuşturup bol bol lazerli çatışmalara girişen aile, anne olan bitenin farkına varmadan eve dönmeye çalışırken aralarındaki bağ hızla güçlenir.

6. You

Dizi - 4. Sezon - 10 Şubat

Dizinin 4. sezonu Londra'da geçecek ve Joe burada yeni bir isim ve kişilik edinecek. Profesör Jonathan Moore'a dönüşen Joe, Kate adında bir sanat galerisi yönetmeniyle yakınlaşacak.

7. Your Place or Mine

Orijinal İsmi: Your Place or Mine

Süre: 109dk
Tür: Komedi , Romantik
Yönetmen: Aline Brosh McKenna
Yapımı: 2023 - ABD

Film - 10 Şubat

Debbie ve Peter çok yakın arkadaşlardır ve tamamen zıt karakterlerdir. Bir haftalığına evlerini değiştirmeye karar veren arkadaşlar, birbirlerinin hayatlarına yakından bakma fırsatı yakalarlar. Bu fırsat, aşka çıkan bir yol olabilir.

8. İyi Adamın 10 Günü

Orijinal İsmi: İyi Adamın 10 Günü

Süre: 124dk
Tür: Dram , Suç
Yönetmen: Uluç Bayraktar
Yapımı: 2023 - Türkiye

Film - 10 Şubat

Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı kitabından uyarlanan film, eski bir avukat olan özel dedektif Sadık’ın 10 günlük macerasını anlatıyor.

9. Red Rose

Orijinal İsmi: Red Rose

Süre: 45dk
Tür: Dram
Yapımı: 2022 - İngiltere

Dizi - 15 Şubat

Bir grup serseri genç, bir uygulama indirir. Bu uygulama tehlikeli taleplerde bulunur ve ölümcül sonuçlar doğurur. Yaz tatili, gençler için kâbusa dönüşecektir. 

10. Meşhur Hayalet Ernest

Orijinal İsmi: We Have A Ghost

Süre: 127dk
Tür: Aile , Fantastik , Komedi , Korku , Macera
Yapımı: 2023 - ABD

Film - 24 Şubat

Kevin yeni evinde Ernest adında bir hayalet olduğunu fark edince, bir gecede sosyal medya fenomeni hâline gelir. Ama Kevin ve Ernest, Ernest'ın geçmişindeki gizemi araştırmaya başlayınca CIA onları hedef alır.