Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Filmler (13 - 19 Şubat)

Netflix Türkiye 13 - 19 Şubat 2023 haftasında en çok izlenen 10 filmi açıkladı!

Netflix Türkiye, her hafta olduğu gibi platformda en çok izlenen filmleri listeledi. Listede başı bu hafta "Your Place or Mine" çekerken onu 2. sırada onu "Görevimiz Tehlike 4" izledi.

"Netflix'te ne izlesem?" diye düşünenler için platformun en popüler içerikleri belki de bir fikir oluşturabilir.

Kaynak: Netflix Top 10

1. Your Place or Mine

Orijinal İsmi: Your Place or Mine

Süre: 109dk
Tür: Komedi , Romantik
Yönetmen: Aline Brosh McKenna
Yapımı: 2023 - ABD

Debbie ve Peter çok yakın arkadaşlardır ve tamamen zıt karakterlerdir. Bir haftalığına evlerini değiştirmeye karar veren arkadaşlar, birbirlerinin hayatlarına yakından bakma fırsatı yakalarlar. Bu fırsat, aşka çıkan bir yol olabilir.

2. Görevimiz Tehlike 4

Orijinal İsmi: Mission: Impossible Ghost Protocol

Süre: 133dk
Tür: Aksiyon , Gerilim , Macera
Yönetmen: Brad Bird
Yapımı: 2011 - ABD

IMF küresel bir terörist bombalama komplosuna dahil olduğunda kapatılır. Ethan Hunt ve yeni ekibi teşkilatın adını temize çıkarmak için Hayalet Protokol adında gizli bir göreve başlatılır. Yardım almadan, kimseyle iletişime geçmeden ve tamamen gizli olarak...

3. Fatale

Orijinal İsmi: Fatale

Süre: 102dk
Tür: Dram , Gerilim
Yönetmen: Deon Taylor
Senarist: David Loughery
Yapımı: 2020 - ABD

Gizemli bir kadın dedektif, tek gecelik ilişki yaşadığı evli bir adamı manipüle ederek bir cinayet planına dahil eder. Kendisini bir anda büyük bir kabusun içinde bulan adam, hem içine düştüğü sorundan kurtulmak hem de evliliğini kurtarabilmek için zorlu bir mücadeleye girişir.

4. Aşk Yeni Baştan

Orijinal İsmi: Squared Love All Over Again

Süre: 100dk
Tür: Komedi , Romantik
Yönetmen: Filip Zylber
Yapımı: 2023 - Polonya

Ünlü bir gazeteci ve mütevazı bir öğretmenin ilişkisi, yeni hayatlarının önüne çıkan bir iş sebebiyle zorlu günlerden geçer.

5. Borç Harç

Orijinal İsmi: Borç Harç

Süre: 93dk
Tür: Komedi
Yönetmen: Efe Hızır
Senarist: Hasan Karakuş
Yapımı: 2019 - Türkiye

Murat evlilik planları yaptığı sevgilisiyle ayrılmıştır. İşi bir televizyon kanalında troll haberler yapmak olan Murat, kendini düğün yüzünden girdiği büyük bir borcun içinde bulur. Tam da çok paraya ihtiyacı olan bir dönemde patronunun teklifi hızır gibi imdadına yetişir. Kanal patronunun yapacağı bir dümene yardım ederek kanala ortak olacaktır. Ancak Murat kanalın batmak üzere olduğunu öğrenince başına talih kuşu konmadığını anlar. Artık ödemesi gereken daha büyük bir borcu vardır.

6. Su Dünyası

Orijinal İsmi: Waterworld

Süre: 135dk
Senarist: David Twohy , Peter Rader
Yapımı: 1995 - ABD

Dünyanın sular altında kaldığı bir gelecekte insan ırkı hayatta kalma mücadelesini köhne sandallarda ve geçici, yerleşik olmayan şehirlerde sürdürmektedir. Sadece birkaç insan ısrarla “Dryland” adı verilen efsanevi bir bölgede yaşamayı sürdürmektedir. Bu gizemli bölgenin nerede olduğunu arayan şeytani Deacon genç Enola ve annesi Helen’ın yaşadığı şehre saldırır.

7. Deli Aşk

Orijinal İsmi: Deli Aşk

Süre: 104dk
Tür: Komedi
Yönetmen: Murat Kaman , Murat Dündar
Senarist: Emrah Kaman , Murat Kaman
Yapımı: 2017 - Türkiye

Maraş dondurmacısı Ekrem'in, sevdiği kız Neşe'nin kalbini kazanabilmek için yaptıkları ve bu sırada başına gelen komik olaylar filmde anlatılıyor. Deli Aşk filminin yapımcıları arasında bulunan Cem Yılmaz, filmde konuk oyuncu olarak psikolog rolünde oynadı.

8. Denizlerin Kızı

Orijinal İsmi: True Spirit

Süre: 109dk
Tür: Dram , Macera , Tarih
Yönetmen: Sarah Spillane
Yapımı: 2023 - ABD , Avustralya

 Avustralyalı genç denizci Jessica Watson, tek başına dünya çapında yelken açan en genç kişi olmaya karar verdiğinde, birçok kişi onun başarısız olmasını bekler. Onun yelken koçu ve akıl hocası Ben Bryant ve ailesinin desteğiyle Jessica, 210 gün boyunca dünyanın en zorlu sularından bazılarında seyrederek imkansız olduğu düşünülen şeyi başarmaya kararlıdır.

9. Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ

Orijinal İsmi: The Croods: A New Age

Süre: 95dk
Yönetmen: Joel Crawford
Yapımı: 2020 - ABD

İlk filmde mağaralarından çıkarak dış dünyaya açılan tarih öncesi aile Crood'lara, daha iyi ve daha gelişmiş olduklarını iddia eden rakip bir aile olan Betterman'lar tarafından meydan okunur. Eep ve Betterman'ların tek kızı Dawn ortadan kaybolunca, iki aile farklılıklarını ve rekabetlerini bir kenara bırakmak zorunda kalır.

10. Gece ve Gündüz

Orijinal İsmi: Knight and Day

Süre: 109dk
Tür: Aksiyon , Komedi
Yönetmen: James Mangold
Senarist: Patrick O'Neill
Yapımı: 2010 - ABD

Yalnız bir kadın olan June, oldukça sıradan bir yaşam sürüyordur. Kız kardeşinin evliliği için hazırlık yapan June, tesadüf eseri bir süper ajan olan Milner ile karşılaşır. June, Milner’la tanışmalarının ardından bir dizi maceranın içine düşer. Ne yaparsa yapsın, tesadüfler onları hep bir araya getirecektir.