Mart Ayında Netflix’e Gelecek En İyi Film ve Diziler

Netflix, Mart 2023 kataloğunu açıkladı!

Şubat ayında ilk kısmını izlediğimiz, 4.sezon 2. kısmı ile “YOU” ve merakla beklenen "Luther: Fallen Sun" filmi gibi yapımlar yer alıyor. Şubat ayı listesine halen göz atmadıysanız kaçırdığınız yapımları buradan görebilirsiniz.

Bu listede ise sizin için Mart ayında Netflix'e gelecek en iyi dizi ve filmleri derledik.

İyi seyirler.

1. Chris Rock: Selective Outrage

Tür: Komedi
Yapımı: 2023 - ABD

CANLI YAYIN - 5 MART

"Chris Rock: Selective Outrage" gösterisi Netflix'te canlı olarak yayınlanacak.

2. The Glory

Orijinal İsmi: The Glory

Süre: 47dk
Tür: Dram
Yönetmen: Ahn Gil-ho
Senarist: Kim Eun-sook
Yapımı: 2022 - Güney Kore

DİZİ - 2.SEZON - 10 MART

Dizi, okulda zorbalığa ve  tacize uğramış olan fakat kinini içine atmış genç bir kadını konu alıyor. Artık bir yetişkin olan kadın, okul arkadaşlarından intikamını almak ve suçlulara bedelini ödetmek için yaptığı planları uygulamaya başlar.

3. Gölge ve Kemik

DİZİ - 2.SEZON 

Sonsuz iki karanlık bariyer tarafından bölünmüş bir dünyada, genç bir asker ve haritacı olan Alina Starkov, içinde saklı bir gücü keşfeder. Bu güç sayesinde dünyasını birleştirmeye çalışan Alina’ya karşı tehlikeli güçler bir takım planlar kurar. Serseriler, hırsızlar, suikastçılar ve azizler artık bir savaşın içindedir ve bu savaşı kazanmak için büyüden fazlası gerekir.

4. Luther: Batan Güneş

Orijinal İsmi: Luther: The Fallen Sun

Süre: 129dk
Tür: Gerilim , Gizem , Suç
Yönetmen: Jamie Payne
Senarist: Neil Cross
Yapımı: 2023 - ABD , İngiltere

FİLM - 10 MART

Zeki ama gözden düşmüş dedektif John Luther, Londra'da terör estiren sadist bir seri katili yakalamak için hapisten kaçar.

5. You

DİZİ - 4.SEZON 2.KISIM - 9 MART

Caroline Kepnes'in aynı adı taşıyan ve çok satan romanından uyarlanan You, "Aşk için ne kadar ileri gidebilirsiniz?" sorusunu soran bir 21. yüzyıl aşk hikayesini konu alıyor. Zeki bir kitabevi yöneticisinin yolu gelecek vaat eden bir yazarla kesiştiğinde bu soruya cevabı netleşir: O, aşk için her şeyi yapabilir! İnterneti ve sosyal medyayı sevdiği kadına yaklaşmak ve onunla ilgili en mahrem detayları toplamak için kullanan Joe Goldberg, bu büyüleyici kadını çabucak bir takıntı haline getirir. Sevdiği kadına ulaşmak için karşısına çıkacak her engeli ve kişiyi sessizce ve gaddarca ortadan kaldıracaktır.

6. İlk Öpücükte Aşk

Orijinal İsmi: Love at First Kiss

Süre: 96dk
Tür: Komedi , Romantik
Yönetmen: Alauda Ruiz de Azua
Yapımı: 2023 - İspanya

FİLM - 3 MART

Geleceği görebilen Javier, nihayet hayatının aşkının kim olduğunu öğrenir. Ancak bir sorun vardır: Hayatının aşkı, en yakın arkadaşının sevgilisidir.

7. Murder Mystery 2

Orijinal İsmi: Murder Mystery 2

Süre: 91dk
Tür: Gizem , Komedi , Suç
Yönetmen: Jeremy Garelick
Senarist: James Vanderbilt
Yapımı: 2023 - ABD

FİLM - 31 MART

Artık tam zamanlı dedektifler olan Nick ve Audrey, kendi dedektiflik bürolarını ayağa kaldırmaya çabalamaktadırlar. Arkadaşları Maharaja kendi şaşaalı düğününden kaçırılınca, dedektifler kendilerini uluslararası bir kaçırılma davasının ortasında bulurlar.

8. Sihirbazın Fili

Orijinal İsmi: The Magician's Elephant

Süre: 99dk
Yönetmen: Wendy Rogers
Senarist: Martin Hynes
Yapımı: 2023 - ABD , Avustralya

FİLM - 17 MART

Pazar meydanında bir falcıyla yolları kesişen Peter, uzun süredir kayıp olan kız kardeşini aramaktadır ve onun hala yaşayıp yaşamadığını merak etmektedir. Cevabını gizemli bir fil ve onu yapacak sihirbazda bulması gerekmektedir. Peter, kasabasının çehresini sonsuza dek değiştirecek, görünüşte imkansız gibi duran üç görevi tamamlaması gereken bir yolculuğa çıkar.

9. Rana Naidu

Orijinal İsmi: Rana Naidu

Süre: 50dk
Tür: Dram , Gizem , Suç
Yönetmen: Karan Anshuman
Yapımı: 2023 - Hindistan

FİLM - 10 MART

Rana Naidu, Bollywood'da her türden sorunu çözebilen bir adamdır. Ancak babasının aniden hapisten çıkmasıyla, kendini üstesinden gelemeyeceği gerçek birr karmaşanın ortasında bulur.

10. Çok Uzak

Orijinal İsmi: Faraway

Süre: 109dk
Tür: Komedi , Romantik
Yönetmen: Vanessa Jopp
Senarist: Jane Ainscough
Yapımı: 2023 - Almanya , Hırvatistan

FİLM - 8 MART

Hırvatistan'ın bir adasında kendisine ev miras kalan bir kadın, anlık bir kararla oraya gider ve hayatın keyfine yeniden varmaya başlayarak yeni bir aşka yelken açar.