Analı Oğullu

7,4 14 oy

Analı Oğullu Dizi Konusu

Mardin ve yöresini en büyük aşireti olan Derikfan aşiretinin ağası Cano’nun başı annesiyle derttedir. Annesi Sidar aşirete varis olacak bir torun istemektedir. Ancak bu hayali hiçbir zaman gerçekleşmeyecek gibi durmaktadır.

Çünkü, Cano’nun imam nikahlı karısı Rukiye’yi sevmemektedir. Cano’dan umudu kesen Sidar bir gece ani bir karar ile İstanbul’da yaşayan oğlu Fırat’ın yanına yola çıkar. Ancak, Sidar’ın Fırat hakkında bilmediği bazı gerçekler vardır. Öte yandan Mardin’de, Cano çocuğu olmadığı için hakkında çıkan dedikodularla başa çıkamaz hale gelmiştir. O da çareyi İstanbul’a kardeşinin yanına gitmekte bulur.


Çok korktuğu uçak yolculuğu sırasında ise hayatının aşkı olacak Lal ile tanışacak ancak Cano’nun sakarlıkları yüzünden bu tanışma Lal için olumlu olmayacaktır. Mardin’den İstanbul’a gelen Derikfan ailesini birçok sürpriz beklemektedir...


Her bölümüyle farklı sürprizlerle ekrana gelmeye hazırlanan Analı Oğullu’nun ilk bölümüne, sempatik şarkıcı Atilla Taş, duayen kantocu Nurhan Damcıoğlu ve sevilen programcı Tayfun Talipoğlu şaşırtıcı karakterlerle konuk oyuncu olarak katılacaklar ve izleyicileri kahkahaya boğacaklar.

Devamını Oku

Analı Oğullu Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: BKM , Show Tv , Elif Yakarçelik , Necati Akpınar Favori: 6 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 11 kullanıcı Analı Oğullu dizisini izledi Diziyi Ekleyen: Hanryvolt
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!