Netflix Türkiye İçerik Listesi - Şubat 2019

Netflix Türkiye Şubat 2019 takvimini yayınladı! Biz de bu listemizde; Dünya'nın en popüler dizi ve film platformu olan Netflix ailesine yeni eklenen dizilere ve filmlere, sevilen dizilerin yeni sezon haberlerine ve artık Netflix'te izleyebileceğimiz efsaneleşmiş dizilere, yayınlanma tarihleriyle birlikte yer verdik. İyi Seyirler!

1. Nightflyers (1 Şubat 2019)

George R.R. Martin'in kısa öyküsünden uyarlanan yeni Netflix dizisi Nightflyers, bir grup bilim insanının son teknoloji bir uzay gemisiyle yeni yaşam formlarını aramak üzere çıktığı yolculukta, geminin yapay zekası ve hiç görmedikleri kaptanının onları uzayın ölümcül derinliklerine sürüklemeye çalışmasını konu alıyor. Nightflyers'a hem bilim kurgu hem de korku severlerin kaçırmaması gereken bir dizi diyebiliriz!

2. Velvet Buzzsaw (1 Şubat 2019)

Kim olduğu bilinmeyen ve evinde ölü bulunan bir ressamın eserlerinin komşusu tarafından satılmasıyla, herkesin hayran olduğu eserlerin aslında ruhani bir güç barındırdığının açığa çıkması ve yeni sahiplerini öldürmeye çalışmasını konu alan yeni Netflix filmi Velvet Buzzsaw, sanat ve korku ögelerini harmanlamasıyla dikkat çekiyor!

3. Family Guy (1 Şubat 2019)

Başını dertten kurtaramayan aile babası Peter, bela mıknatısı anne Louis, tam bir kaybeden olan Meg, şişko Chris, dünyayı ele geçirmeye çalışan bebek Stewie ve entellektüel köpek Brain'den oluşan Griffin ailesinin absürd yaşamını izlediğimiz Family Guy dizisi de Şubat ayında Netflix'te olacak!

4. How I Met Your Mother (1 Şubat 2019)

Dokuz yıl boyunca maceralarına tanık olduğumuz How I Met Your Mother ekibi artık Netflix'te! Umutsuz bir romantik olan mimar Ted, Ted ile üniversitede oda arkadaşı olan avukat Marshall, Marshall'ın yıllardır birlikte olduğu anaokulu öğretmeni Lily, takım elbise giymekten şaşmayan playboy Barney Stinson ve Kanadalı spiker Robin ile Şubat ayında Netflix'te buluşacağız. Efsanevi dizi How I Met Your Mother'ın bütün sezonları Netflix'te!

5. Prison Break (1 Şubat 2019)

Başkan Yardımcısı'nın, kardeşini öldürdüğü gerekçesiyle hapse atılan abisinin, haksız yere suçlandığını düşünen ve başvurduğu tüm yasal yollar tükendiğinde kusursuz bir hapisten kaçış planı hazırlayıp bilerek hapse giren Michael Scofield'ın muhteşem hikayesini izlediğimiz Prison Break serisi de Şubat 2019'da Netflix'te yerini alıyor!

6. Sons Of Anarchy (1 Şubat 2019)

Kaliforniya'nın küçük bir kasabasında, kanun adamlarına karşı kendi yasa dışı varlığını korumaya çalışan Motorsiklet Kulübü MC'nin, bir yandan kuralsız yaşamını sürdürmeye çalışırken; diğer yandan bölgenin suç ve uyuşturucu ağına karşı direnç göstermesine tanıklık ettiğimiz asi dizi Sons of Anarchy de Şubat ayının ilk günü Netflix'teki yerini alıyor!

7. Homeland (1-12 Şubat 2019)

2003'ten beri kayıp olarak bilinen deniz çavuşu Nicholas Brody'nin, geçen sekiz yılın ardından, bir terörist sığınma evinde bulunmasıyla kahraman olarak ilan edilmesi bir olur. Fakat CIA Memuru Carrie Anderson, Brody'nin El Kaide'ye çalıştığını ve ABD'nin saldırıya uğrayacağını düşünür. Politik bir drama olarak nitelendirilen, Emmy ve Golden Globe ödüllü birçok oyuncuyu kadrosunda bulunduran Homeland'in ilk 6 sezonu 1 Şubat'ta, son sezonu ise 12 Şubat'ta Netflix'te!

8. Nailed It! Mexico (8 Şubat 2019)

Sıradan ve amatör aşçıların 10.000 dolarlık ödül için, yenilebilir sanat eserleri olarak nitelendirilen pastaları tekrardan yarattığı -ya da yaratmaya çalıştığı diyelim- reality show Nailed It! bu sefer Meksika'ya geliyor ve Şubat ayında bizlerle buluşuyor!

9. High Flying Bird (8 Şubat 2019)

Kendini, profesyonel basketbol ligindeki yöneticilerinin ve sporcuların arasında yaşanan bir çatışmanın ortasında bulan spor menajeri Ray Burke, kariyerini tehlikeye atacak olsa da, basketbol maçlarının kaderini değiştirebilecek bir açık bulup güçlü oyuncuları alt etmek için cesur bir plan yapar. Yeni Netflix dizisi High Flying Bird, dram ve sporu bir araya getirerek bizlere farklı tecrübeler yaşatacak!

10. The Umbrella Academy (15 Şubat 2019)

Netflix'in orijinal dizisinde, birbirleriyle pek anlaşamayan ve hepsi birbirinden farklı güçlere sahip süper kahramanlardan oluşan sorunlu bir ailenin, babalarının ölümü ardındaki gizemi ve çok daha fazlasını çözmek için bir araya gelişine tanıklık edeceğiz. Netflix'in çizgi romandan uyarlanmış yeni dizisi The Umbrella Academy, fantezi ve aksiyon sevenler için birebir!

11. Pirates Of The Caribbean: The Curse Of The Black Pearl (15 Şubat 2019)

Üçkağıtçı Kaptan Jack Sparrow’un, gemisi Siyah İnci'yi ve belediye başkanının kızı Elizabeth'i kurnaz ve lanetli Kaptan Barbossa’nın elinden kurtarmak için Will Turner ile güçlerini birleştirdiği zorlu ve eğlenceli mücadeleyi izlediğimiz Pirates Of The Caribbean: The Curse Of The Black Pearl, bu ay Netflix'teki yerini alıyor. Herkesin sevdiği Karayip Korsanları serisinin 2003 yapımı ilk filmini artık Netflix'ten de izleyebilirsiniz!

12. Chef's Table (22 Şubat 2018)

Yaratıcı yemekler ve baştan çıkarıcı tatlılarla gurme yemek kavramını baştan tanımlayan, dünyanın farklı yerlerindeki yıldız şeflerle tanışacağımız, Emmy adayı belgesel serisi Chef's Table'ın yeni sezonu da Şubat ayında Netflix'te!

13. Isn't It Romantic (28 Şubat 2019)

Romantizme inancı kalmamış ve kariyeri pek de yolunda gitmeyen New York'lu mimar Natalie'nin tek hedefi, şehrin bir sonraki gökdelenlerine imzasını atabilmektir. Natalie'nin, bir soygun olayında bilincini kaybedip uyandığında hayatının klişelerle dolu bir romantik komedi filmine dönüşmesini izleyeceğimiz Netflix'in yeni filmi Isn't It Romantic, romantik komedi sevenler için birebir!