Mart'ta Prime Video'ya Gelecek İçerikler

Yeni ay, yeni diziler ve yeni filmler ile birlikte geliyor! Dijital yayın platformu olan Amazon Prime Video’da yayınlanacak yeni yapımları ve sinema klasiği filmleri sizler için derledik. Amazon’un orijinal içeriklerinin dışında büyük beğeni kazanan filmleri “Mart’ta Prime Video’ya Gelecek İçerikler” listemizde bulabilirsiniz.

1. Coming 2 America

Bereketli ve özel topraklar olan Zamunda ülkesinin kralı Akeem ABD’de bir oğlu olduğunu öğrenir. Bu haber üzerine güvenilir danışmanı Semmi ile Amerika’ya geri dönmeye karar veren Akeem, oğlunu bulmak üzere bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk Akeem ve Semmi için kahkaha dolu bir maceraya dönüşecektir.

"Coming 2 America" 5 Mart 2021 tarihinden itibaren Amazon Prime Video'da yayınlanmaya başlayacak.

2. Invincible

Mark Grayson, on yedi yaşında bir gençtir, yaşıtları gibi olan Mark’ın tek farkı ise babasının Dünya üzerindeki en güçlü süper kahraman olmasıdır. Omni-Man’in oğlu olarak yaşamaya devam ederken kendi güçlerini keşfeden Mark, babasından aldığı bu kahramanlık mirasının göründüğü gibi olmadığını fark edecektir.

"Invincible" 26 Mart 2021 tarihinden itibaren Amazon Prime Video'da yayınlanmaya başlayacak.

3. Making Their Mark

Avustralya Futbol Ligi(AFL)’de yer alan en ünlü altı futbol takımının, AFL tarihinin en çekişmeli sezonu takımların yaşadığı güçlükler ve rekabet gözler önüne seriliyor. Reality şov türündeki bu belgesel takımların maçlara nasıl hazırlandığını, maç öncesi ve sonrası yaşananları canlı bir şekilde izleyiciye aktarıyor.

"Making Their Mark" 12 Mart 2021 tarihinden itibaren Amazon Prime Video'da yayınlanmaya başlayacak.

4. La Templanza

Maria Duenas’ın aynı isimli romanından uyarlanan yapımda Dünya’nın farklı şehirlerinden gelen iki insanın romantik ilişkisi odağa alınıyor. 1860’larda geçen tarihi ve kaderi değiştirecek bir aşk gözler önüne seriliyor.

"La Templanza" 26 Mart 2021 tarihinden itibaren Amazon Prime Video'da yayınlanmaya başlayacak.

5. ZeroZeroZero

Amerika’dan Avrupa’ya yapılan bir uyuşturucu sevkiyatının odağında bir yeraltı hesaplaşması gözler önüne seriliyor. Meksika kartellerinden, Calabria mafyasına kadar uyuşturucu ticaretini ellerinde tutmak isteyen çeteler ve yozlaşmış iş adamları bu şiddet içeren yolculukta birbirleri ile mücadele ediyor.

"ZeroZeroZero" 6 Mart 2021 tarihinden itibaren Amazon Prime Video'da yayınlanmaya başlayacak.

6. Geleceğe Dönüş

Dönemin özellikle tasarımıyla öne çıkan otomobillerinden olan bir DeLoran'ın içine gizlenmiş icat, Marty'i yanlışlıkla 50'lere geri götürür. Sorumsuz delikanlı bu gösterişsiz Amerikan kasabasında bir kazaya yol açar ve müstakbel anne ve babasının tanışmasına engel olur. Böylece kendisi de hiç doğmamış olacağı için bu durumu düzeltmesi gerekmektedir. Ama hayat sandığından daha karmaşıktır ve sorumluluk kelimesinin anlamını öğrenmek zorundadır.

"Geleceğe Dönüş" 1 Mart 2021 tarihinden itibaren Amazon Prime Video'da yayınlanmaya başlayacak.

7. Geleceğe Dönüş 2

Fırlama Martin ile çılgın bilim adamı dostu Dr. Brown için, bir kez daha zaman makinesine çevirdikleri DeLorean'a başvurma zamanı. Marty bu kez 2015'e gidip henüz doğmamış çocuğuna yardım etmek zorunda kalacak. Elbette bunu yaparken yine ortalığı karıştırıp zamanın dokusuna ve düzenine zarar verecektir.

"Geleceğe Dönüş 2" 1 Mart 2021 tarihinden itibaren Amazon Prime Video'da yayınlanmaya başlayacak.

8. Geleceğe Dönüş 3

1955 yılında kısılıp kalan Marty'i kurtarmak için Dr. Brown zamandan seyahat eder. Ancak kendisi 1855'e gelip DeLorean bozulduğu ve o zamanın teknolojisi yetmediği için bu zaman diliminde kısılıp kalan Doktor, Marty'ye bir mektup yazarak arabayı gömdüğü yeri söyler.

"Geleceğe Dönüş 3" 1 Mart 2021 tarihinden itibaren Amazon Prime Video'da yayınlanmaya başlayacak.

9. Dürüst Hırsız

Tom, adı kötüye çıkmış bir hırsızdır. Annie ile tanıştıktan sonra geçmişte yaşadığı hayatı geride bırakmak ve hatalarını telafi etmek adına cesaretlenir. Sadece şiddet içermeyen banka soygunları yapmasına rağmen Annie ile tamamen temiz bir sayfa açmak ister ve FBI’a teslim olmaya karar verir.

"Dürüst Hırsız" 12 Mart 2021 tarihinden itibaren Amazon Prime Video'da yayınlanmaya başlayacak.

10. Git Başımdan

Peter Highman  beş gün sonra doğuma girecek karısına yetişmek ve zamanında orada olmak için Atlanta'da çok hızlı hareket etmesi gereken bir baba adayıdır. Ancak uçağını yakalayamayınca tüm programı alt üst olur. Kendisini Ethan Tremblay'in arabasında bulan Peter, karısının ve çocuklarının yanında zamanında olabilmek için bu yolculuğu yapmak zorunda kalır. Tüm ülkeyi bir uçtan diğerine katedeceği yol arkadaşı ise tam anlamıyla sinir bozucudur.

"Git Başımdan" 1 Mart 2021 tarihinden itibaren Amazon Prime Video'da yayınlanmaya başlayacak.

11. Words on Bathroom Walls

Lisenin son senesinde zihinsel bir hastalığı olduğunu öğrenen Adam, bu rahatsızlığından dolayı bir takım halüsinasyonlar görmektedir. Adam, bu rahatsızlığını bir yandan okulundaki arkadaşlarına belli etmemeye çalışırken bir yandan da sınıf arkadaşına olan aşkı ile mücadele etmektedir. Deneysel bir ilaç kullanmaya başlayan Adam, aşkı sayesinde hastalığının ona egemen olamayacağı konusunda umudunu kaybetmemeye çalışıyor.

"Words on Bathroom Walls" 19 Mart 2021 tarihinden itibaren Amazon Prime Video'da yayınlanmaya başlayacak.