En İyi Soygun Filmleri

1. Büyük Hesaplaşma Fragman

Miami Vice ile televizyon tarihinin en önemli polisiye dizisini gerçekleştiren Michael Mann, suç dünyasını en iyi yansıtan filmlerden biriyle çıktı karşımıza. Kovalanan, ekibiyle birlikte büyük soygunlar gerçekleştirilen usta bir soyguncu Neal McCauley'dir (Robert De Niro). Kovalayan ise başarısız bir evliliğin içindeki inatçı ve akıllı polis dedektifi Vincent Hanna'dır (Al Pacino). Los Angeles dekorunda birbirine çok benzeyen ve aslında başka şartlarda iki iyi dost olabilecek bu iki sıkı adam arasında büyük bir kovalamaca yaşanıyor. Birbirleriyle sadece iki kere yüzleşiyorlar. Birincisinde kahve eşliğinde güzel güzel sohbet ediyorlar, ikincisinde ise birinin ölmesi gerekiyordur.
Michael Mann'in epik suç filminin tamamı gerçek mekanlarda çekilmiş. (Tam 125 tane mekan kullanılmış) Ünlü sokak çatışması sahnesi bile Los Angeles'ın en işlek caddesi trafiğe kapatılarak gerçekleştirilmiş

2. Kapışma Fragman

SnatchBaşrollerinde  Jason Statham, Brad Pitt, Benicio Del Toro gibi isimlerin yer aldığı ve Brad Pitt'in oynadığı çingene karakteriyle herkesi kendine hayran bıraktığı Kapışma (Snatch) filminin fragmanı.

3. Sürücü Fragman

Başrolünde Ryan Gosling'in yer aldığı ve Danimarkalı yönetmen Nicolas Winding tarafından sinemalara aktarılan aksiyon türündeki Sürücü filmnin resmi fragmanı.

4. Hırsızlar Şehri Fragman

Ben Affleck'in başrolünde yer aldığı ve bir banka soygunu sırasında rehine aldıkları kadınla arasında yaşadığı yasak aşkı konu alan, aksiyon türündeki Hırsızlar Şehri filminin fragmanı.

5. Üçkağıtçılar Fragman

Yedi dalda Oscar ödülü almış ve başrollerinde Paul Newman, Robert Redford, Robert Shaw ünlü isimlerin yer aldığı Aksiyon Komedi türündeki Üçkağıtçılar (The Sting) filminin resmi fragmanı.

6. Bonnie ve Clyde Fragman

30'lu yılların haydut çifti clyde barrow ve bonnie parker'ın yaşamöyküsünden biraz fazla serbest uyarlanmış olan film abd'nin ekonomik buhran yıllarında geçiyor. bonnie isimli genç kadının annesinin arabasını çalan clyde'ın cazibesine kapılıp onunla kaçmasıyla birlikte tarihin en popüler haydutları doğar. birlikte o eyalet senin bu eyalet benim sayısız suç işleyen ikili kısa sürede ülke çapında meşhur olur ve adeta robin hood muamelesi görür.ekonomik krizin hayatlarını kararttığı insanlar...

7. Köpeklerin Günü Fragman

Eeşcinsel arkadaşının ameliyatı için para bulması gereken Sonny, yanına iki arkadaşınıda alarak banka soygununa girişir. İlk dakikada bi arkadaşı vazgeçip kaçınca Sonny'nin işi gittikçe zorlaşırartık işler bir banka sogunundan çok tv showuna döner...

8. Rezervuar Köpekleri Fragman

Bir grup suçlu bir mücevher deposunu soyarlar. Polis o kadar çabuk peşlerine düşerki aralarında bir muhbir olduğundan şüphelenirler.

9. Ocean's 11 Fragman

Danny Ocean hapisten yeni çıkmış bir soyguncudur. Ancak Danny’nin hapisten çıkınca giriştiği ilk şey tarihin en büyük kumarhane soygununu gerçekleştirmeye çalışmak olacaktır. Danny, rakiplerine karşı acımasızlığı ile ünlü Terry Benedict isimli adamın Las Vegas’ta ki 3 kumarhanesini birden aynı gecede soymayı planlamaktadır.
Bunun için eski ortağı Rusty ile temasa geçer. Rusty ve Danny bu imkansız gereken soygunu gerçekleştirebilmek için her biri işinde uzman olan isimlerden oluşan bir takım oluştururlar. 11 kişiden oluşan bu takım soygunu başarıyla gerçekleştirirse her biri hayatının sonuna kadar yetecek paraya sahip olacaktır. Ancak başarısız olur da yakalanırlarsa Terry Benedict’in hışmına uğrayacaklardır.

10. Banka İşi Fragman

Başrollerinde  Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell  gibi isimlerin yer aldığı Banka İşi filminin resmi fragmanı.

11. Kırılma Noktası Fragman

Eski Amerikan başkanlarının maskelerini giyerek Los Angeles\'ta banka soymaya başlayan bir çete ortaya çıkmıştır. FBI, olayları derinlemesine araştırırken, şüpheliler listesine sörfçüler de girmiştir. Genç bir ajan olan Johnny \'ye ise bu kişilerin arasına sızma görevi verilmiştir.

12. İtalyan İşi Fragman

Başrollerinde  Donald Sutherland, Mark Wahlberg, Edward Norton yer alan ve intikam için soygun yapanların hikayesini konu aldığı aksiyon suç tarzındaki italyan işi fragmanı.

13. İçerideki Adam Fragman

Çok zeki bir banka soyguncusu olan Dalton Russel, iyi bir dedektif olan Keith Frazier ve güzel ve güçlü bir borsa brokerı olan Madeliene White çözümü bulunamayan bir bulmacanın en önemli parçalarını oluşturmaktadır. Fakat her parça aslında dışarıdan göründüğü gibi midir? Akıl oyunlarıyla dolu bu filmde, sadakat ve davranışlar her an sınanmaktadır.